Kuszący aromat ciemnych jagód połączony z delikatnie musującym cydrem to doskonały sposób na powitanie lata! Na rynku pojawił się właśnie nowy napój cydrowy – Joker Forest Fruits.

 

 

 

Orzeźwiające połączenie delikatnie musującego cydru i naturalnego soku z owoców leśnych zamknięte w szklanej butelce może stać się ulubionym drinkiem nadchodzącego lata.
Lekki, świeży Joker najlepiej smakuje podawany na zimno. Zamknięty w schłodzonej butelce owocowy smak  staje się wyraźnie wyczuwalny a delikatnie dopełniony aromatem soczystych jabłek pozwala zapomnieć, że napój zawiera alkohol.

 

Jabłka wykorzystywane do produkcji Jokera są mieszanką tradycyjnych odmian winnych. Tylko one zapewnią odpowiednią kwaskowość napoju. Wyraźne leśne nuty malin i jagód łagodzą go słodyczą.
Baza, po wielotygodniowym leżakowaniu podczas długich zimowych miesięcy i blendowaniu staje się gotowym napojem gaszącym pragnienia już w pierwszych ciepłych dniach.

 

Wytwarzany tradycyjną metodą Joker Forest Fruit Cider to smak zdecydowanie celebrujący gorący okres wakacji. Długie, upalne wieczory  zachęcają do poznawania nowych wrażeń, sięgania po nowości, to czas odkrywania…
Ta wyjątkowa kombinacja  dwóch z pozoru niepasujących do siebie smaków z pewnością przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy poszukują nowych, niestandardowych  doznań.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF