Pamiętacie tę scenę gdy Carrie i Miranda, bohaterki Seksu w wielkim mieście, zajadają się babeczkami przed The Magnolia Bakery? Rozsławiona w ten sposób cukiernia szybko stała się obowiązkowym punktem programu wycieczek dla fanek i fanów serialu, a mufinki zyskały jeszcze większy rozgłos. Choć na rynku polskim babeczki te dostępne są już od paru dobrych lat, ich popularność wciąż rośnie. Swój udział ma w tym również firma Dan Cake, w której ofercie znajdziemy mufinki jabłkowo-cynamonowe, straciatella oraz czarno-czarne mufinki czekoladowe.

 

Smaczna i mobilna

Swoją popularność mufinki zawdzięczają przede wszystkim niepowtarzalnemu smakowi oraz wygodzie konsumowania. Mocno nasączony środek i wypieczone brzegi powodują, że mufinki pysznie smakują, a papierowa papilotka sprawia, że produkt jest „wygodny” do jedzenia, dzięki czemu nadaje się zarówno na większe przyjęcia, kameralne spotkania w gronie przyjaciół, jak i jako przekąska na co dzień.

Najlepsza do kawy

Czekolada to wciąż jeden z najchętniej wybieranych deserów do codziennej kawy. Takie połączenie poprawia nie tylko samopoczucie, ale również, czego dowiedli naukowcy z Universitat de Barcelona, zwiększa efektywność pracy mózgu. Jeśli zatem chcemy dodać sobie energii w ciągu dnia, w pracy czy w domu,  wystarczy sięgnąć po Mufinkę czekoladową Dan Cake, do wyboru mamy babeczki pakowane pojedynczo oraz w czteropaki. – Transparentne opakowanie mufinek pozwala ocenić ich świeżość oraz jakość tuż przed zakupem. Dzięki sterylnej strefie pakowania mufinki zachowują świeżość i wyśmienity smak przez 42 dni – zapewnia Marta Wasilewska, Marketing Manager z firmy Dan Cake.

Modna jak mufinka

Choć kariera mufinek rozpoczęła się przez przypadek i zawdzięczamy ją pomyłce lokaja, który zamiast podać Królowej Wiktorii wykwintne śniadanie, zaserwował jej przysmak służby, dzisiaj są one flagowym deserem najpopularniejszych kawiarni sieciowych, cukierni, a także mufiniarni, które otwierają swoje podwoje w największych miastach Polski. Nic zatem dziwnego, że popularność pysznych mufinek wciąć rośnie. Umieszczone w papierowych papilotkach babeczki nadają się zarówno do smakowania w pracy, nawet przed ekranem monitora, odpowiadają na potrzeby osób będących w ciągłym  ruchu, jak i tych, którzy deser wolą konsumować tradycyjnie, bez pośpiechu. Pojedynczo pakowana Mufinka czekoladowa Dan Cake sprawdzi się w każdej sytuacji.

Ilość sztuk w opakowaniu: pojedyncze, dwupak lub czteropak.                                        

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF