Warka Radler – najczęściej wybierany przez konsumentów radler w Polsce – rozpoczyna ogólnopolską letnią akcję samplingową, w której przedstawiony zostanie najnowszy wariant Warka Radler Czarna Porzeczka z Limonką, wprowadzony na rynek w kwietniu 2015 r. Na potrzeby akcji samplingowej przeznaczonych zostało 200 000 puszek nowego radlera od Warki.

butelka-radler-porzeczka-limonkaWarka Radler w przestrzeni miejskiej

Wraz z początkiem lata Warka Radler pojawi się w miejscach tradycyjnie kojarzonych z wypoczynkiem i zabawą. Ruszyła akcja samplingowa, której zadaniem jest przedstawienie nowego wariantu Warki Radler o smaku czarnej porzeczki z limonką w jej naturalnym środowisku, w chwilach odpoczynku, zabawy i wytchnienia od codzienności.

Marka, w której charakterze leży wyciąganie ludzi w plener i dobra zabawa na łonie natury, przedstawi nowy wariant w miejscach spotkań w wielu polskich miastach. Akcja ma charakter ogólnopolski, jednak najłatwiej będzie spotkać ekipę Warki Radler w miejscowościach nadmorskich i ośrodkach wczasowych – tam, gdzie już za chwilę ruszy wakacyjny sezon.

Warka Radler 0,0% – w wakacyjnej odsłonie

Ci, którzy już znają Warkę Radler Czarną Porzeczkę z Limonką, mogą też liczyć na spotkanie z Warką Radler 0,0% – jedynym bezalkoholowym radlerem na rynku, którego można pić wszędzie, o każdej porze i bez żadnych ograniczeń. Podwójnego orzeźwienia spod znaku podwójnego zera warto szukać w sieci kin Cinema City, klubach fitness sieci Pur podczas specjalnego plażowego dnia oraz w popularnej sieci burgerowni BobyBurger.

Niezależnie od miejsca i wariantu, Warka Radler wprowadza klimat wakacji i niesie smak podwójnego orzeźwienia. Akcja trwa od początku czerwca do połowy lipca 2015 r. Marka zapowiada też specjalną obecność na największym wydarzeniu lata – na festiwalu Opener w Gdyni w dniach 1-4 lipca 2015 r., gdzie zagości w strefie piwnych specjalności.

Organizatorem akcji samplingowej jest firma H2O na zlecenie Grupy Żywiec.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF