29 stycznia br. na polskim rynku zadebiutowała nowa kawiarnia COSTA COFFEE. Jej operatorem jest spółka CHI Polska SA – rozwijająca z sukcesem sieć kawiarni coffeeheaven. Nowa kawiarnia zlokalizowana w centrum handlowym WOLA PARK wyróżnia się unikatowym stylem Metropolitan.

 

„Z powodzeniem od ponad 12 lat rozwijamy na polskim rynku markę coffeeheaven.  Jej znak rozpoznawczy to najwyższej jakości ręcznie parzone espresso, profesjonalny zespół baristów i wyjątkowa atmosfera. Marka pozostaje niekwestionowanym liderem na rynku i wyznacza trendy oraz kierunki jej dalszego rozwoju. Uznaliśmy, że to najlepszy moment, aby wyznaczyć sobie kolejne ambitne cele, stąd decyzja o rozwoju drugiej marki – COSTA COFFEE. Jesteśmy przekonani, że dzięki  wieloletniemu doświadczeniu, stałej obserwacji rynku, skupieniu na potrzebach i preferencjach klientów, będziemy w stanie z sukcesem rozwijać obie marki: coffeeheaven i COSTA COFFEE. Łączy je wspólny mianownik – klient jest zawsze w centrum uwagi.” – wyjaśnia Paweł Wasiliew, Dyrektor Zarządzający CHI Polska SA.

COSTA COFFEE to  jedna z największych na świecie sieci nowoczesnych kawiarni specjalizujących się w przygotowywaniu wysokiej jakości kawy, leader  w Wielkiej Brytanii i w Europie. Jej historia zaczęła się w Mediolanie, gdzie założyciele firmy – Sergio i Bruno Costa – poznawali tajemnice parzenia espresso.  COSTA COFFEE stosuje unikalną autorską mieszankę ziaren kawy znaną pod nazwą Mocha Italia, której dokładna receptura to ściśle strzeżony sekret. Ziarna wypalane są  metodą tzw. wolnego palenia, dzięki czemu aromat kawy jest pełniejszy, a smak głębszy. Sama marka znana jest już polskim klientom z racji jej franczyzowej obecności na naszym rynku. Kawiarnia COSTA COFFEE otwierana przez spółkę CHI Polska w CH Wola Park będzie się jednak różnić od dotychczas znanych kawiarni tej marki.

„Naszą kawiarnię COSTA COFFEE charakteryzuje wielkomiejski styl Metropolitan. Nowoczesny, lekki design, oryginalne wygodne kanapy i fotele, ciepła i luźna atmosfera sprzyjać będą relaksowi i towarzyskim rozmowom przy kawie.  Dlatego  zdecydowaliśmy się otworzyć naszą pierwszą kawiarnię COSTA COFFEE właśnie w galerii WOLA PARK, bo to miejsce sprzyjające towarzyskim
i rodzinnym spotkaniom. Uznaliśmy, że to doskonała lokalizacja, aby zaprezentować nową „odsłonę” COSTA COFFEE.” – wyjaśnia Dorota Szczerbicka, Head of Marketing w CHI Polska S.A. „Nowa COSTA COFFEE będzie oferować bogaty wybór doskonałych aromatycznych kaw bazujących na autorskiej mieszance Mocha Italia, napojów owocowych oraz słonych i słodkich przekąsek, począwszy od ciast, ciasteczek, kanapek, tostato, panini i sałatek – dzięki czemu każdy znajdzie idealną propozycję dla siebie, na każdą porę dnia.” – dodaje Dorota Szczerbicka.

Kawiarnia zajmuje powierzchnię 49 m². Do dyspozycji gości oddany będzie także ogródek.  Spółka CHI Polska SA, która z powodzeniem zarządza od ponad 12 lat siecią kawiarni coffeeheaven, stawia na dynamiczny rozwój obu marek – jeszcze w tym roku w planach jest otwarcie kolejnych kawiarni  COSTA COFFEE, których operatorem będzie CHI Polska S.A.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF