16 października w Burger King rusza wyjątkowa promocja. Za dodatkową złotówkę do zestawów King Deal w cenie 5,50 zł  dołączy dowolny mały napój gazowany. Tym sposobem do menu trafiła idealna oferta na każdą kieszeń. Promocja będzie wspierana kampanią telewizyjną.

Zestawy King Deal to porcja małych frytek oraz Hamburger, Cheeseburger lub 4 sztuki King Nuggets do wyboru. Teraz klienci restauracji mają jeszcze jeden wybór przy zamówieniu – Coca-Cola, Fanta lub Sprite w atrakcyjnej cenie.


W aktualnej promocji każdy może otrzymać ulubiony napój za 1,00 zł. Wystarczy zatem jedynie 6,50 zł, by skosztować klasycznych burgerów Kinga ze 100% wołowiną grillowaną na ogniu lub chrupiących kurczakowych Nuggetsów oraz pysznych frytek w królewskim wydaniu. Do tego – by ugasić pragnienie – King dodaje mały napój.

 „King Deal z napojem za złotówkę to nieprzyzwoicie przyzwoita oferta. To pełny zestaw, z frytkami i napojem w cenie tak niskiej, że można pomyśleć, że Król oszalał. To niemal połowa ceny, jaką zapłacilibyśmy, gdybyśmy zamawiali każdy z tych produktów oddzielnie. Ale czego się nie robi dla fanów! – mówi Bartosz Jędrasiak, Brand Manager marki Burger King.

Promocji towarzyszyć będzie telewizyjna kampania reklamowa, która rozpocznie się
16 października w kanałach: Polsat, TVN, w kanałach tematycznych Polsatu i TVN, Discovery oraz At Media. Oferta jest limitowana i potrwa do 12 listopada.

 

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF