COCA-COLA ponownie zaskakuje komunikacją bezpośrednią z konsumentami przy wykorzystaniu swojego opakowania. Tym razem dzięki wolnej przestrzeni na rodzinnych butelkach COCA-COLA i COCA-COLA ZERO (1,5l i 2l) każdy będzie mógł stworzyć swoje własne zaproszenie na wspólny posiłek. Weź zatem limitowaną butelkę COCA-COLA w jedną rękę, flamaster w drugą i zaproś rodziców, męża, dzieci lub przyjaciół na obiad albo grilla. Stwórz własną wersję etykiety!

Zaskakujace_etykiety_Coca-Cola_Bo_brakuje_tu_tylko_CiebiePolacy przy stole

Kluczowym elementem integrującym rodzinę jest wspólny posiłek przy stole. Jak wynika z badania „Polacy przy stole”*, przeprowadzonego na zlecenie marki COCA-COLA, aż 86% z nas ceni sobie czas spędzany z bliskimi podczas wspólnych posiłków. To okazja do rozmowy, wymiany historii jakie zdarzyły się nam w ciągu dnia, żartów a nawet zabawy. Jednak tylko 53% z nas uważa, że spędza wystarczająco dużo czasu z bliskimi przy stole.

Codzienność

Zaaaaaaraaaaazzzzzz! Oj, Mamoooooooooo. IdęęęęęęęęęęęęęęChwilaaaaaa… To tylko niektóre z codziennych odpowiedzi kierowanych do mamy po klasycznym okrzyku, stanowiącym zaproszenie do rodzinnego posiłku: „Obiad!” lub „Kolacja”. Skąd ja to znam, pomyśli zapewne każda z osób czytających. Dlaczego tak się dzieje? Czemu tak ciężko zgromadzić rodzinę wokół wspólnego stołu? Z pewnością ilość codziennych obowiązków, tempo życia, tysiąc i jedna spraw do załatwienia… W czasach popularyzujących naukę uważności warto się jednak zatrzymać. Zacznijmy od wspólnego posiłku

Zaproszenia

Ciepła i radosna komunikacja w rodzinie i wśród przyjaciół ma ogromną moc. To przecież dzięki miłemu zdaniu na tablicy w kuchni, czy słowom zapisanym rano na karteczce dołożonej do szkolnej kanapki czy wsuniętej do teczki uśmiechamy się cały dzień. Te z pozoru małe gesty budują nasz wielki świat. Tak jak w przypadku etykiet COCA-COLA!

Już nie tylko okazjonalne wielkie rodzinne wydarzenia, jak ślub czy przyjęcie urodzinowe mają wyłączność na zaproszenia. Jeśli praktykujemy życie według zasady, że każdy dzień jest świętem, a każdy wspólny posiłek ma znaczenie najważniejszej celebracji – to teraz dzięki etykietom limitowanym COCA-COLA możemy dowolnie bawić się formą zaproszeń i tworzyć własne, rodzinne, pełne miłości i radości. To najlepsze potrawy do każdego posiłku. Bo… razem smakuje lepiej!

*Raport „Polacy przy stole” przygotowany na zlecenie Coca-Cola przez IQS, kwiecień 2015 r.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF