Preparat Cleaner Degreaser można śmiało określić mianem pogromcy najtrudniejszych domowych plam. Boją się go zabrudzenia ze smaru, oleju, kredek, wina i wiele innych. Mimo swojej skuteczności jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni, w tym ścian, metalu, PCV, plastiku czy szkła.

Dynamic_Cleaner_Degreaser_reklamaSposób na domowe plamy

CLEANER DEGREASER to specjalistyczny środek czyszczący kanadyjskiej marki Dynamic, największego producenta narzędzi i akcesoriów malarskich w Ameryce Północnej. Produkt przeznaczony jest do usuwania najtrudniejszych domowych zabrudzeń z powierzchni ścian, podłóg, mebli i innych sprzętów codziennego użytku. Skutecznie radzi sobie ze sprawiającymi najwięcej problemów plamami z oleju, atramentu i kredek świecowych. Z pomocą preparatu CLEANER DEGREASER z powodzeniem usuniemy mało estetyczne ślady po taśmach, etykietach czy naklejkach. Produkt marki Dynamic stosować można również do czyszczenia plam po napojach i jedzeniu. W pomieszczeniach gospodarczych pomoże usunąć nam pleśń, smar, smołę, sadzę i wiele innych wyjątkowo uciążliwych zabrudzeń. Jak przystało na producenta akcesoriów malarskich, produkt marki Dynamic będzie bardzo przydatny podczas porządków po malowaniu domu lub mieszkania. Dzięki CLEANER DEGREASER usuniemy schnącą farbę lateksową oraz świeże kropki z farby olejnej.

Skuteczny, ale bezpieczny

Bardzo dużą zaletą preparatu CLEANER DEGREASER jest fakt, że jest on bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Dzięki zastosowaniu autorskiej technologii DST produkt marki Dynamic można stosować nawet do czyszczenia delikatnego aluminium. Z kolei wyeliminowanie ze składu krzemu sprawia, że CLEANER DEGREASER będzie przydatny podczas usuwania zabrudzeń z powierzchni paneli podłogowych. Kanadyjski preparat ma bardzo szerokie spectrum zastosowania, jeżeli chodzi o rodzaj czyszczonego podłoża. Może być używany do zmywania plam z powierzchni takich jak włókno szklane, aluminium, beton, cegła, metal, chrom, PCV, szkło, blaty laminowane, tynki , plastik czy fugi. CLEANER DEGREASER można zastosować do usuwania zabrudzeń z lakierowanego drewna, ale konieczne jest natychmiastowe przemycie powierzchni wilgotną szmatką lub gąbką. Produkt marki Dynamic jest bezpieczny dla zdrowia domowników, w tym dzieci.

Krok po kroku z CLEANER DEGREASER

  1. Przetestuj wpływ preparatu na zabrudzoną powierzchnię w niewidocznym miejscu.
  1. Nanieś preparat.
  1. Zetrzyj preparat wraz z zabrudzeniem przy pomocy wilgotnej szmatki, gąbki lub ręcznika papierowego.
  1. Przy poważniejszych zabrudzeniach odczekaj kilka minut po nałożeniu preparatu. Następnie usuń zabrudzenie skrobakiem lub twardą szczotką.
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF