Komfort i skuteczność to dwie główne cechy najnowszego odkurzacza workowego Samsung VC21F60YKGC. Model ten świetnie sprawdzi się w domu właścicieli zwierząt i alergików

Sierść, kurz, piasek – trudno sobie z nimi poradzić. Wydaje się, że można sprzątać na okrągło. Tymczasem im lepszego sprzętu używamy, tym sprzątamy dokładniej i rzadziej musimy sięgać po odkurzacz.

f600-006-dynamic3-titan-silverDlatego warto zwrócić uwagę na nowy model firmy Samsung. Jego unikalną cechą jest wyjątkowo wysoka efektywność – odkurzacz pracuje z mocą 2100 W, ma też jedną z najwyższych, wśród dostępnych na rynku, moc ssania wynoszącą aż 530 W. Siłę ssania możemy regulować na rączce, co eliminuje konieczność schylania się do urządzenia i przerywania pracy. Ponadto na korpusie są specjalne ochraniacze, zapobiegające uszkadzaniu mebli oraz brudzeniu ścian.

W parze z siłą odkurzacza idzie także jego precyzja.  Zmywalny filtr HEPA 13 gwarantuje wysoką skuteczność odkurzania i czystość powietrza. Parametry tego filtra zadowolą najbardziej wymagających – skuteczność filtrowania wynosi aż 99,95% drobin kurzu i bakterii, o niedostrzegalnej ludzkim okiem wielkości 0,03 µ. Całość zabrudzeń trafia do antyalergicznego worka micro o pojemności 3,5 l. Dołączona do tego odkurzacza specjalna szczotka UV ma certyfikat Brytyjskiej Fundacji Alergicznej (BAF) i perfekcyjnie zwalcza roztocza i bakterie.

Model VC21F60YKGC został również wyposażony w obrotową, teleskopową rurę wykonaną z aluminium oraz przydatne, wymienne końcówki szczotek – szczelinówkę, a także specjalną końcówkę do zbierania kurzu. Właścicielom zwierząt, najbardziej przypadnie do gustu będąca na wyposażeniu odkurzacza szczotka Power Pet. Jej wyjątkowa konstrukcja pozwala skutecznie zbierać sierść i włosy z wykładzin oraz dywanów, a następnie w łatwy sposób usunąć je ze szczotki. Odkurzacz jest już dostępny w sprzedaży.

Sugerowana cena detaliczna modelu VC21F60YKGC wynosi 1199,- złotych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF