Dzień Dziecka nie może obyć się bez słodyczy. To najpopularniejszy, ale zarazem najbardziej uniwersalny prezent dla naszych pociech, które w tym szczególnym dniu otrzymują przyzwolenie na wcinanie większej niż zwykle ilości łakoci. Warto jednak, by słodkości, które im dajemy były zarówno smaczne, jak i delikatne – tak jak Duńskie maślane ciastka Kelsen. Jest to kultowy produkt z kraju klocków Lego, równie dobrze rozpoznawalny w Polsce.

            Jako prezent na Dzień Dziecka marka Kelsen proponuje okrągłe, kolorowe puszki z wizerunkami bajkowych postaci. Dla dziewczynek, marzących o mieszkaniu na dworze królewskim, marka przygotowała ciastka maślane w pięknym, różowym opakowaniu, przedstawiającym księżniczki. Lubiących zabawę zainteresuje z pewnością opakowanie z wesołym klaunem, będące jednocześnie kolorowym zegarem wyposażonym w przydatne do nauki i zabawy w „która godzina?” ruchome wskazówki. Maluchy, kochające czworonożnych przyjaciół ucieszą się z ciastek zamkniętych w puszce z wizerunkami zwierzątek, mieszkających na farmie.

            W składzie ciasteczek marki Kelsen znajduje się 6-7% masła, dlatego po otwarciu opakowania poczuć możemy piękny, maślany zapach, który przywozi na myśl wypieki naszych babć; puszka po ciastkach natomiast służyć może maluchowi jako pojemnik na tajemne skarby – z pewnością się przyda.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF