Bohaterkami najnowszej kampanii DecoMorreno są trzy przyjaciółki i tajemnicze „Ciacho”, które z powodzeniem budzi zainteresowanie każdej z pań. W doskonały nastrój wprowadza je DecoMorreno My Coffee – unikalna kawa od DecoMorreno. To wyborny aromat połączony z delikatnym smakiem i lekką, pyszną pianką.

Ciacho robi My CoffeeProdukt dostępny jest w trzech rodzajach: cappuccino (o smaku waniliowym i czekoladowym), latte oraz 3w1. Do każdego z wariantów dołączone są kruche ciasteczka – idealna przekąska do kawy. To innowacyjne połączenie, które zapewnia konsumentom doskonale uzupełniające się produkty. DecoMorreno MyCoffee to propozycja przygotowana z myślą o kobietach – aktywnych i pełnych energii, które cenią doskonałą jakość, smak i aromat zamknięte
w wygodnym, atrakcyjnym opakowaniu dopasowanym do ich potrzeb i preferencji. DecoMorreno – dla kobiet, które doceniają nowości i zawsze wybierają to, co najlepsze. Kampania jest emitowana w największych serwisach VOD,  YouTube oraz najpopularniejszych serwisach internetowych dla kobiet.

Kampania jest wsparta działaniami w mediach społecznościowych, w serwisie Facebook. Marka przygotowała unikalny konkurs dla wszystkich fanek doskonałego smaku i wspaniałej zabawy. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wejść na stronę www.decomorreno.pl, obejrzeć spot DecoMorreno My Coffee, w którym tytułowe „Ciacho” zamyka się na balkonie i krótko opisać pomysł na zakończenie jego przygody. Na autorki najlepszych i najbardziej kreatywnych historii czekają atrakcyjne nagrody, takie jak zestawy produktów i filiżanki DecoMorreno, srebrne bransoletki Apart oraz tablet Apple iPad Air 16GB WiFi.

Dodatkowo, w ostatnim czasie zmieniła się strona internetowa marki DecoMorreno. Dzięki nowoczesnemu designowi i formie, strona jest jeszcze bardziej czytelna i atrakcyjna dla konsumentów. Prezentowane na niej treści dotyczą oferty produktowej, aktualności i ważnych dla marki wydarzeń. Nowa strona DecoMorreno dostępna jest pod adresem: www.decomorreno.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze spotem:

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF