Cóż lepiej nastraja w zimowy, chłodny dzień niż kubek dobrej, aromatycznej herbaty? Starannie przygotowana z dodatkiem ulubionych przypraw nie tylko rozgrzeje i pobudzi zmysły, ale także pozwoli choć na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków. Tej zimy w ulubionych herbacianych kompozycjach nie może zabraknąć syropu Malina z imbirem i goździkami Tenczynka, który zwykły napar przemieni w aromatyczny, przywracający siły napój.

 

Nowy syrop Malina z imbirem i goździkami marki Tenczynek powstał z myślą o najbardziej wymagających konsumentach. Charakteryzuje się wyrazistym smakiem, a po otwarciu długo zachowuje swój wyjątkowy zapach. Sekret produktu tkwi w tradycyjnej metodzie wytwarzania – rozlewany jest bowiem tak jak dawniej na gorąco. Powstaje z najwyższej jakości wyselekcjonowanych polskich owoców, bez dodatku konserwantów i zagęstników.
Przygotowując herbatę z syropem malinowym Tenczynka warto pamiętać, że malina – dzięki właściwościom rozgrzewającym i przeciwwirusowym – pomaga zwalczyć zimowe przeziębienia. Imbir zaś poprawia krążenie i chroni przed infekcjami, a goździki – działają przeciwbólowo
i antyseptycznie.
Herbata z syropem Malina z imbirem i goździkami Tenczynka to idealna propozycja na chwilę wytchnienia, która pomoże przywrócić siły zarówno po białym szaleństwie na stoku, jak i po pełnym codziennych obowiązków dniu.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF