A może jedno i drugie? Piekarnik z funkcją pary marki Bosch to inwestycja w zdrową i lekką kuchnię, bez konieczności wyboru między jednym i drugim. Z modelem HBC34D554 przygotujemy pyszne ciasta, a z warzyw, ryb i mięsa wydobędziemy to, co w nich najlepsze – witaminy i soczysty smak.

D0615_Dampfgarer_mit_Kuerbis_cmyk

Perfekcja smaku

Kompaktowy piekarnik z funkcją pary to doskonały wybór szczególnie dla tych, którzy lubią urozmaiconą kuchnię bez dodatku tłuszczu i chcą się taką podzielić z najbliższymi. Dlaczego gotowanie na parze jest zdrowe? Wykorzystując w przyrządzaniu dań parę, chronimy minerały i witaminy zawarte w produktach. Dzięki temu potrawy zachowują swój naturalny smak i przez to nie wymagają użycia dużej ilości przypraw. Gwarancją zdrowej kuchni jest piekarnik marki Bosch, który poza 40. programami automatycznymi, oferuje cztery rodzaje grzania. Jednym z nich jest funkcja regeneracji idealnie sprawdzająca się przy odświeżaniu makaronów, czy pizzy. Regenerację uzupełnia również program pary i termoobiegu połączonego z gotowaniem na parze. Wybierając jedną z tych możliwości, otrzymujemy gwarancję przygotowania pożywnych i niezwykle smacznych dań, które są soczyste i pełne wartości odżywczych. Do pełnej gamy funkcjonalnych rozwiązań piekarnika, należy zaliczyć także Termoobieg 3D Plus. Funkcja ta umożliwia pieczenie jednocześnie na trzech poziomach z gwarancją zawsze doskonałych efektów. Zasada jej działania opiera się na obiegu powietrza we wnętrzu urządzenia, które jest podgrzewane dzieki grzałce umieszczonej dookoła wentylatora i rozprowadzane przez otwory grzewcze na tylnej ścianie urządzenia. Wybierając funkcję Termoobieg 3D Plus, upieczemy zarówno ciasteczka, jak również duże sztuki mięsa. Dzięki wyposażeniu piekarnika zarówno w programy do pieczenia, jak i w funkcję pary, możemy łączyć gotowanie na parze z konwencjonalnymi sposobami pieczenia. Efektem najpierw ugotowanych na parze, a później podpieczonych za pomocą Termoobiegu, mogą być np. warzywa, które są soczyste, bogate w witaminy i jednocześnie chrupiące z zewnątrz.

HBC34D554Funkcjonalna technologia

Piekarnik HBC34D554 to także efekt dbałości o najwyższy komfort i bezpieczeństwo obsługi. O bezproblemowe utrzymanie urządzenia w czystości dbają specjalne programy automatyczne do czyszczenia i odkamieniania. Intuicyjną obsługę zapewniają natomiast duży wyświetlacz graficzny i chowane pokrętła, uzupełnione przez oświetlenie wnętrza piekarnika. Pamiętając o najmłodszych, sprzęt wyposażony został również w specjalne zabezpieczenia przed uruchomieniem przez dzieci.

Kompaktowy piekarnik z funkcją pary HBC34D554

 • 40 programów automatycznych
 • Cztery rodzaje grzania
 • Łączenie funkcji grzania i pary
 • Termoobieg 3D Plus
 • Zabezpieczenie przed uruchomieniem przez dziecko
 • Cena: 4379 zł

Więcej informacji na: www.bosch-home.pl

 

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF