Każdy z nas ma czasem ochotę na coś pełnego słodyczy. Ale czy to od razu powód, aby sięgać po czekoladę, ciastka lub nadziewane słodką masą batony? Trudno nazwać je przekąską, z którą zazwyczaj kojarzy nam się przyjemne „chrupanie”. Idealnym produktem dla wszystkich miłośników chrupkich i jednocześnie słodkich przegryzek są chipsy bananowe od Bakalland!

chipsy bananowe_aranżBanany znane są jako doskonała przekąska dodająca energii, zwłaszcza w okresie wzmożonej aktywności fizycznej. Bakalland poleca chipsy bananowe wszystkim osobom potrzebującym dodatkowego zastrzyku przyjemnej energii. Ich dodatkowym atutem jest zawartość błonnika, który pozytywnie wpływa na funkcjonowanie jelit.

Chipsy Bananowe to również doskonała alternatywa dla tradycyjnych chipsów ziemniaczanych, które zawierają spore ilości niezdrowych dla naszego organizmu tłuszczy. Ich wyrazista, pochodząca z natury słodycz oraz wyjątkowa chrupkość są idealnym połączeniem tego, co w przekąsce najlepsze. Suszone banany świetnie sprawdzają się także jako dodatek w mieszankach bakaliowych, bądź jako uzupełnienie porannej porcji musli. Myśląc o chrupiącej, a zarazem słodkiej przekąsce dla całej rodziny pomyślmy o chipsach bananowych od Bakalland.

Chipsy bananowe Bakalland

Waga: 250 g

Cena: 6,70 zł

Więcej informacji na stronie www.bakalland.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF