Na wiosnę wszyscy chcemy być fit, a co za tym idzie stawiamy na ruch i zdrowe odżywianie. Na straganach lada moment pojawi się mnóstwo świeżych owoców i warzyw. Korzystajmy z nich z radością i na zdrowie! Dla tych, którzy lubią chrupać, polecamy nowoczesną i naturalną przekąskę –chipsy z owoców i warzyw.

Crispy Natural powstały z najwyższej jakości warzyw i owoców. Są wytwarzane w innowacyjnej technologii suszenia, dzięki czemu zachowują wysoki poziom składników odżywczych oraz błonnika pokarmowego.

Crispy Natural_Papryka_nowośćCHRUP PAPRYKĘ! Crispy Natural – Nowość, 15 g; cena: 3,50 zł

W 100% naturalna, mocno chrupiąca papryka Crispy Natural zachowała swoje wartości odżywcze, dzięki procesowi suszenia – bez smażenia i pieczenia. Jest doskonałym źródłem witamin C i A. Wyróżnia się nie tylko wyjątkowym smakiem, ale również wysoką zawartością błonnika pokarmowego. Doskonała na różne okazje, idealna o każdej porze dnia. Opakowanie o wadze 15 g zostało przygotowane z jednej papryki ważącej ok. 200 g i posiada zaledwie 55 kcal. – Bądź fit i ciesz się życiem!

Produkt zawiera 100% papryki, został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Chipsy Crispy Natural – CHRUP PAPRYKĘ! to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

 

Crispy Natural_Brzoskwinia_nowośćCHRUP BRZOSKWINIĘ! Crispy Natural – Nowość, 15 g; cena: 3,50 zł

Delikatna, w 100 % naturalna, mocno chrupiąca brzoskwinia jest doskonałą przekąską na każdą okazję, idealna o każdej porze dnia. Dzięki procesowi suszenia – bez smażenia i pieczenia – zachowała swoje wartości odżywcze oraz wysoką zawartość błonnika pokarmowego. Opakowanie o wadze 15 g zostało przygotowane z jednej brzoskwini ważącej ok. 150 g i posiada zaledwie 52 kcal. – Bądź fit i ciesz się życiem!

Produkt zawiera 100% brzoskwini, został wyprodukowany bez konserwantów i sztucznych barwników, w procesie suszenia – bez smażenia i pieczenia. Chipsy Crispy Natural – CHRUP BRZOSKWINIĘ! to produkt bezglutenowy, odpowiedni także dla wegetarian, chętnie chrupany przez dorosłych i dzieci. Zawartość opakowania może stanowić 1 z 5 porcji owoców i warzyw zalecanych do spożycia w ciągu dnia i jest doskonałym uzupełnieniem diety codziennej bogatej w błonnik.

Więcej informacji na www.crispynatural.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF