Bycie fit i dbanie o swoją formę jest ważne nie tylko latem, ale i jesienią! Uwaga – mogą nam w tym pomóc chipsy BIO! Zdziwieni? A jednak!Takim produktem jest nowość od Crispy Natural – Jabłko BIO!

Chrupiące plasterki jabłka BIO 15 gJesień to pora roku, którą cechuje coraz niższa temperatura i opady deszczu. Taka pogoda sprawia, że coraz częściej spędzamy popołudnia i chłodne wieczory w domu, co niestety sprzyja podjadaniu ciężkich przekąsek. Pamiętajmy, że na nasze samopoczucie ma wpływ nie tylko pogoda, ale też to jak się odżywiamy. Zadbajmy więc, aby w naszym codziennym menu pojawiały się pełnowartościowe posiłki i przekąski. Jak to zrobić? Sięgnijmy po suszone, chrupiące owoce Crispy Natural. Warto ich szukać na półkach z żywnością Bio, czyli tą pochodzącą z certyfikowanych, ekologicznych upraw,a także w pobliżu stoiska ze świeżymi owocami i warzywami.

Jabłko BIO Crispy Natural, czyli naturalne walory polskich jabłek z ekologicznych upraw, zawarte w mocno chrupiących plasterkach. Są pyszne, suszone, niesmażone, naturalne, bez zbędnego cukru (zawierają jedynie naturalne cukry znajdujące się w świeżych jabłkach BIO przed ich wysuszeniem), nie zawierają konserwantów i tłuszczu, dlatego można je chrupać bezkarnie. Chipsy jabłkowe BIO od Crispy Natural są świetnym pomysłem nie tylko na samodzielną przekąskę, ale też chrupiący dodatek do porannego musli lub jogurtu, dlatego warto mieć je zawsze pod ręką. Jabłko BIO zawiera jedynie 51 kcal i stanowi 1 z 5 porcji owoców i warzyw do spożycia w ciągu dnia. Opakowanie o wadze 15g zostało przygotowane z jednego polskiego jabłka ważącego 150 g. Suszone plasterki jabłka BIO nie zawierają konserwantów, są bezglutenowe i odpowiednie dla wegetarian. Produkt dostępny będzie w szerokiej dystrybucji od połowy września.

Jabłko BIO, Crispy Natural 15g, cena: ok. 3,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF