Czworonożni przyjaciele coraz częściej zamieszkują w naszych domach, ale razem z nimi pojawiają się też mniej proszeni goście: sierść i piach. Dlatego marka Zelmer stworzyła odkurzacz Flooris Pogromca sierści, bezpieczny i skuteczny w walce z uporczywym brudem.

1

Prawie połowa Polaków posiada zwierzęta i coraz więcej osób zamiast kupować, decyduje się na adopcję czworonożnego pupila. Zgodnie z badaniem TNS: 87% Polaków uważa, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka. Zwierzęta traktujemy jako pełnoprawnych członków rodziny. Nasze marzenia o psie czy kocie często sprowadzamy do wątpliwości: nie, bo ta sierść; nie bo ten piach; nie bo włosy na dywanie czy sofie. Marka Zelmer przedstawia rozwiązanie: nowy odkurzacz Flooris Pogromca sierści.

Nieograniczone możliwości

Podwójna ochrona antyzapachowa w postaci zastosowania węgla aktywnego w worku na zabrudzenia Safbag oraz filtrze HEPA H13 Anti-Odour  pozwala zatrzymać do 99,95% zanieczyszczeń, a powietrze kierowane z powrotem do mieszkania pozbawione jest nieprzyjemnych zapachów. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapach sierści pochłoniętej przez odkurzacz Flooris nie przedostaje się na zewnątrz, a Ty w swoim domu możesz cieszyć się zawsze świeżym powietrzem. Wystarczy tylko 5 minut odkurzania, by usunąć 80% nieprzyjemnych zapachów sierści czy dymu tytoniowego.

Sierść zwierząt, szczególnie długa, ma właściwości elektryzujące, przez co przywiera do powierzchni, takich jak dywany czy sofy. Odpowiedzią na ten problem są specjalne szczotki:

PET CARPET: przeznaczona do dywanów, swoją skuteczność kryje w zastosowaniu dwóch szerokich welurowych pasków zbierających sierść;

PET TURBO: miniturboszczotka idealna do mebli tapicerowanych, która dzięki rotującemu wałkowi z włosiem pochłonie sierść głęboko osadzoną w materiale.

Niezależnie od tego czy jesteś miłośnikiem kotów czy psów, Flooris Pogromca sierści nie zawiedzie Cię w żadnej sytuacji.

Zelmer. Chcieć to móc.

Odkurzacz Flooris Pogromca sierści, ZVC545CA:

– klasa reemisji kurzu: A

– klasa efektywności energetycznej: A

– filtr HEPA H13 Anti-Odour z węglem aktywnym

– worek Safbag z węglem aktywnym

– szczotki PET CARPET i PET TURBO

– 48 miesięcy gwarancji

Cena: 689 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF