„Brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko” mówi znane powiedzenie. Marka Carex  namawia do odkrywania świata bez ograniczeń i przekonuje, że #wszystkomożesz ! Lepienie babek w piaskownicy? Malowanie rękami? Wspólne pieczenie babeczek? To z pewnością ulubione zabawy wszystkich dzieci. Dzięki Carex Kids, frajda może trwać w nieskończoność, a brudne ręce nie spędzają mamom snu z powiek. Carex Kids to kolorowe i słodko pachnące antybakteryjne mydła przeznaczone do dbania o higienę rąk. Ukryte w butelkach przyjemne zapachy Strawberry Candy, Bubble Gum, Splash i Cola Candy sprawiają, że zabawa przenosi się do łazienki.

Carex Kids to linia, która powstała z myślą o najmłodszych. Piasek, sierść zwierząt, zaschnięte mazaki czy farbki to tylko niektóre z zabrudzeń, które mogą znaleźć się na dziecięcych rączkach. Poznając świat, maluchy chcą dotknąć niemal wszystkiego. Słodko pachnące mydełka Carex Kids w kolorowych i wygodnych opakowaniach z pompką nie tylko usuną zabrudzenia i bakterie, ale zamienią mycie rąk w prawdziwą przyjemność.

Carex Kids

Cztery warianty zapachowe: Carex Strawberry Candy, Carex Bubble Gum, Carex Splash i Carex Cola Candy przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Wszystkie produkty zostały stworzone z myślą o delikatności dziecięcej skóry. Zawierają specjalnie dobrane substancje myjące i dodatkowe składniki nawilżające. Niezwykle istotny jest znajdujący się  w każdym z wariantów  kwas mlekowy tworzący naturalną tarczę, chroniącą dłonie przed bakteriami.

Carex Strawberry Candy to mydełko do rąk o słodkim zapachu żelków truskawkowych. Produkt wspiera naturalną barierę antybakteryjną skóry. Delikatność produktu została potwierdzona dermatologicznie.

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99 zł

Carex Bubble Gum to mydełko o soczystym zapachu gumy balonowej. Produkt pielęgnuje dłonie i wspiera naturalną barierę ochronną skóry, zapobiegając rozprzestrzenianiu się bakterii.

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99 zł

Carex Splash to mydełko o przyjemnym, delikatnym zapachu. Wariant ten uzyskał pozytywną opinię Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” nr 35/DKJ/2014.

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99zł

Carex Cola Candy to mydełko o słodkim zapachu coli. Specjalnie dobrane, delikatne składniki myjące oraz naturalny składnik antybakteryjny skutecznie zadbają o codzienną higienę rąk.

Rekomendowana cena detaliczna: 6,99zł

Marka Carex i platforma Disneymedia+ przygotowały specjalną akcję konkursową dedykowaną najmłodszym, która potrwa do 3.07.2015r. Dzieci tworzą unikalne przypominajki, dzięki którym pamiętają o systematycznym myciu rąk. Na potrzeby akcji produkty z linii Carex Kids zyskały specjalne opakowania z promocyjnymi zawieszkami zachęcającymi do udziału w konkursie. Do każdej z nich dołączone są kolorowe tatuaże z ulubionymi bohaterami seriali kanału Disney Junior.

Szczegóły na www.carex-konkurs.pl.

www.carex.pl

www.facebook.com/carexpolska

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF