Pralka, lodówka, okap, zmywarka, piekarnik oraz płyta kuchenna, teraz zawsze może być w kontakcie z użytkownikiem, dzięki specjalnej aplikacji, dostępnej na tablety, smartfony i komputery osobiste.

Jeden dotyk, jeden klik wystarczy by uruchomić wybrane funkcje, być w stałym kontakcie, mieć pełną kontrolę nad powyższymi urządzeniami. O każdej porze, nawet kiedy jesteś bardzo zajęty. Urządzenie jest gotowe do użycia automatycznie: dzięki Aplikacji Candy Simply|Fi i sieci Wi-Fi, automatycznie skontaktuje się z użytkownikiem, który będzie mógł zdefiniować własne ustawienia.
Aplikacja zapamiętuje również nawyki i preferencje użytkownika i w przyszłości może podpowiadać gotowe ustawienia na miarę potrzeb konkretnego użytkownika.

1

 

Funkcje dostępne we wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach to:

– zdalne zarządzanie: użytkownik może zarządzać urządzeniem nawet z dala od domu
– stały monitoring, umożliwia sprawdzenie aktualnego stanu urządzenia o każdej porze i z każdego miejsca
– monitoring i zarządzanie energochłonnością
– powiadomienia i wiadomości: urządzenie wysyła użytkownikowi informacje o aktualnym etapie procesu
– personalizacja ustawień na podstawie przyzwyczajeń, preferencji użytkownika
– diagnostyka urządzenia: urządzenie stale monitoruje I komunikuje użytkownikowi aktualny stan techniczny urządzenia, przypomina o wymaganych procesach prewencyjnych.

Każde urządzenie posiada również pewne ekskluzywne funkcje i wysyła wiadomości oraz specjalne alerty przez Simply|Fi App. W ten sposób, nawet podczas spacer w parku, pralka poinformuje Cię o zakończeniu procesu prania, rozpoznając że nie ma Cię w domu zasugeruje utrzymanie delikatnych obrotów do Twojego powrotu, żeby Twoje pranie pozostało świeże, nie było zbite i pogniecione, pozwalając Ci cieszyć się spacerem.

Jeśli znów długo musisz zostać w pracy lub planujesz kolację z przyjaciółmi piekarnik możesz podgrzać zdalnie, będzie gotowy kiedy wrócisz do domu. Lodówka rozpoznaje kiedy drzwi zostały niedomknięte, kiedy nastąpiła przerwa w dostawie prądu – po 1 minucie wyśle Ci informację o problemie. Okap wysyła ostrzeżenie o obecności dymu – i uruchamia się automatycznie by odświeżyć powietrze. Zaprogramować pracę zmywarki możesz nawet będąc na zakupach, jeśli dojdziesz do wniosku że właśnie te naczynia będą Ci za chwilę potrzebne. Kiedy odpoczywasz na kanapie oglądając telewizję, a w kuchni gotuje się gulasz i woda na makaron, możesz swobodnie zmienić ustawienia poszczególnych pól w płycie indukcyjnej lub monitorować proces gotowania.

Interaktywnosć urządzeń działa w dwie strony: urządzenie stale komunikuje się z użytkownikiem, wysyła wiadomości dotyczące aktualnej pracy, rekomenduje najlepsze ustawienia, procesy; jednocześnie wysyła powiadomienia dotyczące wymaganej obsługi urządzenia. Z drugiej strony użytkownik może zarządzać dowolnie pracą urządzenia, wysyłając zdalnie odpowiednie dyspozycje.

Candy Simply|Fi system oferuje też inteligentny monitoring poboru energii, sugerując najlepsze sposoby użytkowania, tak by zaoszczędzić na rachunkach za prąd.
Mega innowacja, mega prosta w obsłudze, z widocznymi każdego dnia korzyściami. Dodatkowo w zasięgu cenowym przeciętnego użytkownika. Candy otwiera nam drogę do nowych doświadczeń z urządzeniami domowymi, gdzie użytkownik bezpośrednio i w prosty intuicyjny sposób komunikuje się z urządzeniem i nim zarządza.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF