Bakalie stanowią jeden z nieodłącznych elementów świątecznych potraw. Ciężko bowiem wyobrazić sobie bez nich wyśmienite ciasta, sałatki czy dania mięsne. Oprócz walorów smakowych pełnią również rolę dekoracyjną, a przy tym są bogate w szereg wartościowych składników odżywczych. W ofercie marki Kresto znajdziemy szeroki wybór bakalii, które w pyszny i łatwy sposób zaczarują nasze świąteczne stoły.

krestoBogactwo bakalii

Święta już za kilka tygodni, czas zatem powoli na pierwsze zakupy. Chcąc uniknąć przebywania w niekończących się kolejkach warto niektóre produkty zakupić już wcześniej. Swoją uwagę skupmy zwłaszcza na tych, które charakteryzują się długim terminem przydatności – jak choćby bakalie.

Na sklepowych półkach znajdziemy wiele ich rodzajów, pamiętajmy jednak, że smak końcowy naszych dań zależy przede wszystkim od składników, których do nich użyjemy. Bakalie stanowiące kluczowy składnik wielu świątecznych potraw powinny zatem wyróżniać się  najwyższą jakością oraz naturalnością. W tej roli idealnie sprawdzą się bakalie marki Kresto, doceniane zarówno przez klientów jak i niezależne instytucje. W ofercie producenta znajdziemy ich istne bogactwo! Do wyboru mamy np. różnorodne orzechy (m.in. włoskie, laskowe, fistaszki, pecan, nerkowce), rodzynki czy migdały, świetnie sprawdzające się w sernikach, keksach, piernikach oraz kolorowych sałatkach. Idealny smakowy duet to także mięsne rolady z nadzieniem z suszonych owoców, wśród których szczególnie polecamy śliwkę, morelę czy żurawinę. Będą one również wyśmienitym składnikiem kompotu z suszu. Jeśli natomiast mamy ochotę na wykwintne wykończenie dań to wystarczy, że dodamy do nich, lekko podprażone na patelni, nasiona słonecznika, sezamu lub pestek dyni marki Kresto.

Niezależenie od naszego wyboru bakalie marki Kresto z pewnością sprawią, że nasze świąteczne przysmaki zaskoczą domowników wyjątkowym smakiem, świeżością oraz zapachem.

Produkty z linii Kresto:

Śliwki suszone:

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 4,99 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Morle suszone:

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 6,59 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Żurawina suszona:

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 6,99 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Orzechy włoskie:

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 10,99 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Nasiona słonecznika:

Masa netto: 200 g

Cena brutto: 2,39 zł

Producent: VOG Polska Sp. z o.o.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF