Akcją promocyjną objęte są chłodziarko-zamrażarki z funkcją NoFrost marki Bosch, za zakup których konsument otrzyma 300 zł zwrotu oraz DVD z filmem „Kraina Lodu”. Promocja potrwa od 1 lutego do 30 września br.

Odbierz nagrodę za walkę z lodem

Najnowszy film animowany „Kraina Lodu” podkreśla wartości, jakimi kieruje się na co dzień marka Bosch, tj. m.in. zaufaniem i poczuciem bezpieczeństwa. Zimowa sceneria filmu nawiązuje także do bezszronowej technologii NoFrost, dzięki której wnętrza chłodziarko-zamrażarek, które biorą udział w promocji, nigdy nie pokryją się lodem, a na znajdujących się w ich wnętrzu produktach nie osadzi się szron. Akcją promocyjną objęte są 23 modele sprzętów marki Bosch.

stojak

By wziąć udział w promocji, po zakupie chłodziarko-zamrażarki należy przesłać do 30 października br. wypełniony kupon promocyjny, kartę gwarancyjną oraz dowód sprzedaży, na adres agencji reklamowej A1 w Warszawie.

Wspólną akcję marki Bosch i producenta filmów Disney wspierać będą materiały POS w postaci naklejek i ulotek, kampania reklamowa w prasie i Internecie oraz na porównywarkach cenowych, a także współpraca z największymi sklepami internetowymi z AGD.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie: www.bosch-home.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF