Lucas Bols ogłasza kolejną edycję prestiżowego, międzynarodowego konkursu dla barmanów Bols Around The World. Został on stworzony po to, aby inspirować społeczność barmańską z całego świata, a także by dostarczyć okazji do zmierzenia swoich sił. Organizatorzy mówią wprost: w 2015 roku chcemy wstrząsnąć nową generacją barmanów!

Photo 4.5„W ubiegłym roku podczas Bols Around the World 2014 doświadczyliśmy prawdziwie ostrej rywalizacji na drinki. W tym roku formuła konkursu została objęta szerszym zakresem, poddając ocenie także pracę i styl życia, jaki wiąże się z tym największym światowym zawodem. Dlatego w trakcie rywalizacji barmani dodatkowo będą dzielić się swoimi historiami i umiejętnościami” – dodają organizatorzy konkursu.

Konkurs

Bols Around the World 2015 składa się z 12 rozgrywek rozłożonych na 12 tygodni, a każdy tydzień otwiera przed uczestnikami nowe wyzwanie! Wszystkie zadania zostaną wytyczone w oparciu o 12 podstawowych zasad twardo przestrzeganych w Bols Bartending Academy. To stwarza uczestnikom niebywałą okazję do zaprezentowania swojej wiedzy, z pomocą której będą mogli gromadzić kolejne punkty. Po zakończeniu rozgrywek barmani z najwyższą liczbą punktów z każdego regionu, otrzymają zaproszenie na tydzień niesamowitych wrażeń w Amsterdamie, gdzie zgłębią wiedzę barmańską i zasięgną niezliczonych zawodowych inspiracji.

Photo 26Nasza miłość do barmaństwa

Tworząc koncepcję Bols Around the World 2015 wzięliśmy sobie szczególnie do serca zasady wyznaczone przez Bols Bartending Academy, powracając do podstaw i pochylając się nad różnorodnością osobowości barmańskich, prowadzących naszą społeczność w kierunku fantastycznych innowacji.

Przez ostatnie 15 lat barmani odzyskali swoje miejsce w grupie renomowanych profesji, zasługując na to samo uznanie, co sławy kuchni. Profesjonalni barmani, dysponując rozmaitymi narzędziami, mieszają swoją wiedzę o klasycznych przepisach i metodach przygotowania wraz nowoczesnymi technikami – wszystko po to, by sztuka przygotowywania koktajli w XXI wieku nabrała jeszcze większego rozpędu.

Używanie oldschoolwych  wyrobów szklanych, powrót do kamizelek, spinek do mankietów, czy noszenie okazjonalnych wąsów albo bród z okresu złotego wieku barmaństwa, dowodzi tylko, że młodzi profesjonaliści hołdują tradycji, a jednocześnie wykazują się talentem i wyczuciem w potrzebach współczesnych – oto dwa niezbędne elementy bezkompromisowej kreatywności w tym wyjątkowym zawodzie.

Dołącz i wygraj!

Rejestracja do Bols Around the World jest otwarta od 1. marca 2015r. Aby dołączyć do konkursu, wystarczy założyć własne konto za pośrednictwem adresu e-mail lub profilu na facebooku.

A już 1. kwietnia (i to nie jest żart) wystartuje pierwsze zadanie! Stanie się to o godzinie 00.00 czasu środkowoeuropejskiego (GMT +1) i potrwa tydzień (168 godzin). Ostatnie, dwunaste zadanie zakończy się z dniem 23. czerwca o godzinie 23.59.

W trakcie rozgrywek będzie można śledzić tablicę wyników, która z pewnością zmobilizuje w drodze po zwycięstwo, jakim jest udział w Ultimate Amsterdam Experience.

Szczegółowe informacje oraz regulamin są dostępne na naszej stronie internetowej https://www.bolsaroundtheworld.com/   oraz facebooku. Jeśli chcesz być na bieżąco, obserwuj nas także na @bolsbartending na Twitterze.

Brzmi nieźle? Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się ze szczegółami konkursu!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF