Do zestawów Happy Meal® zawitały właśnie nowe zabawki. Na najmłodszych gości restauracji czekają postaci hitu kinowego Transformers – Autoboty oraz bohaterowie serialu animowanego Littlest Pet Shop, czyli urocze zwierzątka! W zestawach najmłodsi znajdą 8 figurek – po 4 postaci z każdej animacji.

image001Transformers to doskonale znana dzieciom seria, której bohaterami są niezwykłe roboty – Autoboty. Ich odwiecznym wrogiem są Deceptikoni, którzy próbują zniszczyć ziemię. Kolejne figurki to postaci z serialu Littlest Pet Shop, których przygody poruszają tematy, takie jak umiejętność wyrażania siebie czy dobrego kontaktu z innymi.

Pierwsze cztery zabawki to postaci z Transformers dysponujące super mocami. Dzięki ciekawym akcesoriom są doskonałymi towarzyszami zabaw dla wszystkich, którzy uwielbiają przygody.

Sideswipe™ – Robot wyposażony w miecz samurajski. Wciśnij guzik na jego plecach, a miecz zacznie wirować.

Bumblebee™ – Uwielbiany przywódca Autobotów. Ściśnij jego nogi, a poruszy ręką, w której trzyma miecz.

Optimus Prime™ – ten Autobot potrzebuje Twojej pomocy w walce ze złymi Deceptikonami. Wciśnij guzik na jego plecach, a zacznie kręcić bronią.

Grimlock™ – stań się tak wyjątkowym wojownikiem jak Grimlock! Włóż plastikową płonącą pochodnię do jego paszczy. Wciśnij żółty guzik na jego plecach, a pochodnia wystrzeli.

Kolejne cztery figurki, bohaterowie Littlest Pet Shop, rozbudzają kreatywność dzięki możliwości dowolnego ozdabiania postaci i ich tła.

Zoe Trent®  uwielbia swoje akcesoria. Pomóż jej ozdobić naklejkami studio mody. Wykorzystaj plastikowe tło, które możesz obrócić i dodać dowolne ozdoby.

Scout Kerry®to kot, który uwielbia tajne misje. Udekoruj szpiegowski sklep, który znajduje się na dwustronnym plastikowym tle, wykorzystując naklejki znajdujące się w komplecie.

Regina Vogel® to miś polarny, który z radością uprawia sport. Pomóż mu stworzyć wyjątkowe boisko, wykorzystując dwustronne plastikowe tło i naklejki znajdujące się w komplecie.

Buttercream Sundae® – uroczy królik, który przepada za lodami. Zaprojektuj swój własny sklep z lodami, wykorzystując dwustronne plastikowe tło i naklejki znajdujące się w komplecie.

Happy Meal to zestaw przygotowany z myślą o najmłodszych gościach McDonald’s. Rodzice mogą wybierać dla swoich dzieci spośród 156 możliwych kombinacji produktów spożywczych, by jak najlepiej dostosować posiłek do ich potrzeb i upodobań. Np. frytki mogą zastąpić owocogurtem lub pomidorkami koktajlowymi, a napoje gazowane sokami bądź wodą. Zestaw dziecięcy dostępny jest też w wersji śniadaniowej. W skład każdego zestawu Happy Meal wchodzi również jabłko oraz oczywiście zabawka. Z reguły są to ulubieni dziecięcy bohaterowie i postaci ze znanych produkcji kinowych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF