Bo w Święta dobrze być razem – świąteczna kampania Tymbarku Z okazji nadchodzących Świąt, Tymbark przygotował specjalny spot utrzymany w ciepłym, świątecznym klimacie.

Tymbark - ŚwiętaFilm przenosi widzów w wyjątkową scenerię. W pierwszych ujęciach pojawiają się eleganckie kieliszki, pełne soku Tymbark, które za sprawą wprawnego artysty ulicznego, niosą melodię doskonale wszystkim znanej, polskiej kolędy („Oj maluśki, maluśki”).

Brzmienie tradycyjnej kolędy buduje niepowtarzalną atmosferę, która w magiczny sposób łączy wszystkich przechodniów – rodziny, przyjaciół, zakochanych, a także przypadkowych ludzi, którzy nie spotkali się nigdy wcześniej. Artysta, który za sprawą szkła i soku stworzył wyjątkową atmosferę, z życzliwym uśmiechem, rozdaje świąteczne upominki w postaci soku Tymbark, wszystkim tym, którzy zatrzymali się, by wysłuchać jego kolędy.

Tymbark - Święta,2Głównym przekazem spotu jest potrzeba zatrzymania się w biegu codziennych zdarzeń, szczególnie w świąteczny czas. Tymbark przypomina wszystkim jak ważne jest bycie razem – z rodziną, przyjaciółmi… Chwile spędzone z naszymi najbliższymi są bezcenne i wyjątkowe – warto podarować sobie i tym, których kochamy najlepszy świąteczny prezent – wspólnie spędzony czas. Przy okazji rodzinnych spotkań, doskonale sprawdzi się Tymbark – marka, która towarzyszy konsumentom zarówno w codziennych sytuacjach, jak i wielu szczególnych chwilach. Tymbark przypomina – warto być razem na Święta. Spot, pełen ciepła i pozytywnych emocji, emitowany będzie w okresie świątecznym w największych stacjach telewizyjnych m.in. w TVP, Polsat, TVN oraz na kanałach tematycznych.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF