To już pewne, blk. blackwater – naturalnie czarna woda mineralna wchodzi na Polski rynek i pojawi się w sklepach już na początku listopada.

blk-logoBlk. jest znana w USA i podbija tamtejszy rynek od 2 lat. To, co budzi największe kontrowersje to jej kolor – jest czarna, jak mocna kawa. Zawdzięcza go minerałom fulwowym, które stanowią jej sekret. To jednak nie wszystko, a właściwie tylko ułamek, tego co dają. Są w 100% naturalne, pochodzą ze szczątków prehistorycznych roślin i posiadają bogate właściwości dla organizmów żywych: szybkie nawadnianie dzięki elektrolitom, odkwaszanie organizmu dzięki wysokiemu pH, właściwości przeciwutleniające, ponad 70 innych pierwiastków i minerałów, a do tego zero kalorii i zero cukrów.

 – Pierwsze butelki blk. trafią na półki sklepów, do restauracji, klubów, food-trucków, hoteli jeszcze w listopadzie tego roku. Każdy punkt staramy się analizować i rozmawiać z właścicielami. Systematycznie będziemy powiększali bazę punktów oferujących blk. Równocześnie uruchomimy sprzedaż poprzez Internet, wspólnie z naszym pierwszym partnerem, supermarketem online Frisco.pl – mówi Michał Mysiak, Blk. Poland.

blk(limited_)Bardzo często blk. występuje jako przykład dobrego designu, konceptu marki i opakowania, które pozytywnie zaskakują. Proste logo, kształt butelki, ukryte napisy na butelce, które pojawiają się po wypiciu czarnego napoju, to wszystko pozwala budować niepowtarzalny charakter marki.

– Marka blk. rzeczywiście jest dostrzegana i pozytywnie oceniana w branży. Gromadzi wokół siebie aktywnych fanów, blogerów i vlogerów. Będziemy pielęgnować te grupy odbiorców i skupiać ich wokół naszego profilu na Facebook’u, gdzie będziemy już niedługo informować o kolejnych punktach blk. – dodaje Michał Mysiak.

Blk. obecnie jest sprzedawana w limitowanej edycji „blk. is giving back”, gdzie część przychodu z każdej butelki oddawana będzie dla fundacji Generation Rescue.

Dystrybutor obiecuje, że to nie koniec, w przyszłym roku pojawią się wersje smakowe blk. blackwater, słodzone naturalnym słodzikiem stewią, a także wersja gazowana blk.

Sugerowana cena detaliczna w sklepach blk. w butelce 0,5l to 8,99 zł brutto.

 

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF