Blendery ręczne Philps SpeedTouch pozwalają na intuicyjną kontrolę prędkości za pomocą tylko jednego przycisku – jego mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą prędkość aż do prędkości turbo. Jeden przycisk sprawia, że obsługa blendera jeszcze nigdy nie była tak łatwa i wygodna! Jeśli chcesz się o tym przekonać, kup blender SpeedTouch w okresie od 1 lutego do 31 grudnia 2015 i skorzystaj z promocji „Testuj blender Philips Speedtouch przez 30 dni”, a w razie braku zadowolenia możesz go zwrócić i otrzymasz zwrot pieniędzy.

HR1676aWspierając domowników w sprawnym i szybkim przygotowywaniu ulubionych potraw dla całej rodziny, firma Philips – marka numer 1 na świecie w segmencie urządzeń do gotowania i przygotowywania potraw w domu[i] – wprowadziła do swojego portfolio blendery ręczne SpeedTouch.

Urządzenia mają w jednym przycisku funkcję SpeedTouch, która umożliwia wygodną i intuicyjną obsługę – mocniejsze naciśnięcie wyzwala większą prędkość. W dodatku blendery zapewniają idealną kontrolę nawet nad najtwardszymi produktami. Dzięki unikalnej technologii SpeedTouch z funkcją turbo siła nacisku przełącznika SpeedTouch bezpośrednio przekładana jest na generowaną prędkość urządzenia aż do prędkości turbo, co pozwala uzyskać preferowaną konsystencję lub gładką masę. Oznacza to także, że już nie musisz obawiać się o rozpryskiwanie składników, jeśli na początku rozpoczniesz blendowanie ze zbyt wysoką prędkością. Korzystając z funkcji SpeedTouch, na początku możesz blendować powoli, aby nie rozpryskiwać składników, a następnie płynnie przyspieszać, aż do osiągnięcia wybranej prędkości. Zatem bez względu na rodzaj użytych składników masz wszystko pod kontrolą, tak by Twoje potrawy były zawsze idealnie zblendowane.

Blendery ręczne SpeedTouch posiadają dodatkowo innowacyjną technologię blendowania ProMix zapewniającą doskonałe efekty blendowania dzięki optymalnemu przepływowi oraz silnik o dużej mocy (700 lub 800W w zależności od modelu).  Wysoka wydajność urządzeń pozwala na dobre zapomnieć o przerywanej pracy czy niewygodnym ssaniu przy dnie pojemnika. Co ważne, blendery mają ergonomiczny i miękki uchwyt zaprojektowany tak, aby zapewnić pewny i bezpieczny chwyt oraz ułatwić manewrowanie urządzeniem

image002W celu zapewnienia jeszcze większych możliwości przygotowywania posiłków, blendery ręczne Philips SpeedTouch zostały wyposażone w szereg akcesoriów, dzięki którym łatwo i wygodnie przygotujesz najróżniejsze dania. W zależności od modelu w blenderach Speedtouch znajdziesz: rozdrabniacz o czterech ostrzach – idealny do siekania mięsa lub cebuli, trzepaczkę, akcesorium do robienia purée, akcesorium miksera czy robot kuchenny. Dzięki funkcji zwalniania jednym przyciskiem można w łatwy sposób założyć i zdjąć końcówkę bądź inne akcesoria. Przycisk obsłużysz tylko jednym palcem! Bez względu na to, czy w środku tygodnia przygotowujesz zupę krem, czy pieczesz ciasteczka lub przygotowujesz zdrowy koktajl, wydajne i proste w użyciu akcesoria wspomogą Cię swoją uniwersalnością i zapewnią doskonałe efekty pracy.

Jeśli chcesz być pewnym swojego zakupu, skorzystaj z promocji „Testuj blender Philips Speedtouch przez 30 dni”, która trwa od 1 lutego do 31 grudnia 2015. Każdy, kto w tym okresie kupi blender Speetouch, jeśli nie będzie zadowolony po 30 dniach testowania, może zwrócić urządzenie i otrzyma zwrot pieniędzy. Regulamin promocji i formularz zgłoszeniowy możesz pobrać ze strony www.philips.pl/blendery.

Rekomendowane ceny detaliczne brutto blenderów Philips SpeedTouch wynoszą:

 • HR1677 – 549 pln
 • HR1676 – 299 pln
 • HR1675 – 389 pln
 • HR1674 – 389 pln
 • HR1672 – 319 pln
 • HR1646 – 319 pln
 • HR1645 – 319 pln
 • HR1643 – 279 pln
 • HR1642 – 279 pln
 • HR1641 – 249 pln

[i] Źródło: Euromonitor International Limited; wydanie Consumer Appliances 2014; w oparciu o wielkość sprzedaży; urządzenia do gotowania i przygotowywania potraw w domu w 2013 r. obejmowały frytkownice, grille elektryczne, młynki i krajalnice, miksery stacjonarne, roboty kuchenne, blendery ręczne, wyciskarki soku, blendery stacjonarne i miksery ręczne.

Podziel się na:
 • Facebook
 • Twitter
 • Wykop
 • Śledzik
 • PDF