Biscuiterie to nowa marka na rynku wyrobów cukierniczych, należąca do portfolio LOT Catering. Specjałem Biscuiterie są muffiny, miłośnicy tych słodkości mogą wybierać spośród 30 ich rodzajów.

Produkty marki Biscuiterie można kupić na firmowym stoisku w Centrum Handlowym Targówek w Warszawie, oraz w wybranych restauracjach Tomatillo, będących własnością Spółki LOT Catering. Restauracje te zlokalizowane są w Ministerstwie Skarbu Państwa, Hali Expo, budynku Polskich Linii Lotniczych LOT, a także w budynku Petrolotu.

 

W zależności od chęci i apetytu możemy wybrać małe (60g) i duże (120g) muffiny, słodkie i wytrawne, z owocami w środku lub płynną czekoladą. Bananowo – malinowy song, Jagodowa bajka czy Leśna pokusa, to tylko niektóre nazwy słodkich muffinów dostępnych w ofercie Biscuiterie.

 

Zdecydowaną nowością na rynku są natomiast te o wytrawnym smaku, które mogą być traktowane jako przekąska na każdą porę dnia np. zamiast kanapki. Można je również  posmarować np. masłem, pastą oliwkową lub sosem czosnkowym, zjeść na ciepło lub na zimno. Z oferty wytrawnych muffinów do wyboru mamy m. in. z pepperoni, krewetkami, łososiem, kurczakiem, pieczarkami, serem i szynką.

Muffiny, to nie jedyna propozycja nowej marki. Cukiernia oferuje również ciasta, torty,  tarty owocowe i wiele innych wyrobów cukierniczych. Produkty przygotowywane są z naturalnych składników, zgodnie z tradycyjnymi recepturami mistrzów cukiernictwa

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF