Pokrzywa to nie chwast, już od bardzo dawna traktowaną ją jako cenną roślinę, która pomaga w walce z wieloma dolegliwościami.

W medycynie naturalnej stosowana od dawna, jej właściwości pomagały w leczeniu wielu schorzeń i przeciwdziałaniu innym. Wykorzystywana jest także w kuchni, zwłaszcza teraz, gdy panuje moda na zdrową i ekologiczną żywność.

BiFIX monoziola POKRZYWA packshotHerbata z pokrzywy wspomaga leczenie zakażeń dróg moczowych, wspomaga naturalną pracę dróg żółciowych i wątroby, poprawia perystaltykę jelit, bardzo dobrze wpływa na przemianę materii, przyspiesza eliminowanie z krwiobiegu chlorków i mocznika. Jej picie zalecane jest szczególnie w okresie przeziębień.

To jeszcze nie koniec wachlarza cudownych właściwości tej rośliny, pokrzywa wpływa bardzo dobrze a skórę, włosy oraz paznokcie. Regularne spożywanie herbaty pokrzywowej przywraca skórze gładki wygląd, zapobiega rozdwajaniu się paznokci i wypadaniu włosów.

BiFIX Pokrzywa Herbatka ziołowa to susz skomponowały jedynie z najlepszych wyselekcjonowanych roślin. Suszona w naturalnych warunkach, dzięki czemu zachowuje maksimum swoich drogocennych właściwości. BiFIX Pokrzywa to przede wszystkim naturalny aromat oraz bogactwo witamin i soli mineralnych, które mają bardzo dobry wpływ na funkcjonowanie organizmu.

Herbatkę tę polecamy osobom w każdym wieku. Polecana dla osób mających dolegliwości żołądkowe.

 

Składniki:liść pokrzywy (Urticae folium).

Opakowanie:80 g

Sposób parzenia: Łyżeczkę ziół wsypać do filiżanki. Zalać wrzątkiem i przykryć. Parzyć ok. 5-8 minut.

 

 

Cena: ok. 7 zł

 

www.bifix.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF