Coraz lepiej znana konsumentom marka Bieluch wprowadza na rynek swoje produkty w trójpaku. Trzy pyszne serki – dwa naturalne i jeden lekki – już można znaleźć na sklepowych półkach w estetycznym opakowaniu z wizerunkiem uśmiechniętego Ducha Bielucha. I to w niższej cenie!

Trójpak rzutBieluchowy trójpak skierowany jest przede wszystkim do rodzin, ale także do wszystkich osób przywiązujących wagę do jakości pożywienia i dbających o linię. Bieluch w wersji light rekomendowany jest przez Centrum Leczenia Otyłości. Wysokiej klasy nabiał to szczególnie istotny element najważniejszego posiłku w ciągu dnia, czyli śniadania.

Pod banderolą trójpaku znajdziemy propozycje podania serka Bieluch. Trzy różne przepisy, na potrawy wytrawne i słodkie, powinny zadowolić wszystkich kulinarnych eksperymentatorów. Poziom trudności na szczęście nie jest zbyt wygórowany, więc każdy powinien sobie poradzić z ich przygotowaniem.

Na wewnętrznej stronie opakowania konsumenci znajdą także ważne i ciekawe informacje związane z właściwościami prozdrowotnymi nabiału oraz legendę chełmskiego duszka Bielucha.

Trójpak zawiera trzy najwyższej jakości serki Bieluch, wyprodukowane bez dodatku cukru, soli, substancji konserwujących czy zagęszczających. Serki chełmskiej Spółdzielni Mleczarskiej Bieluch powstają w nowoczesnym procesie produkcji, zwanym ultrafiltracją. Dzięki zastosowaniu tej technologii, najwartościowsze białka mleka (białka serwatkowe) nie giną w procesie produkcji.

Waga: 3×150 g

Cena: ok. 6,50

Więcej informacji na: www.bieluch.eu

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF