W tym sezonie królują biało-czarne zestawienia. Jeśli znasz już klasyczne Ptasie Mleczko®, czas spróbować nowości  ̶  Ptasie Mleczko® Biało-Białe. Zrób to zanim ktoś Cię wyprzedzi i rozkoszuj się niebiańską przyjemnością w nowej, doskonałej odsłonie!

 

Czerń jest bezpieczna i tradycyjna, pasuje do wszystkiego. Tak jak klasyczne Ptasie Mleczko®, które sprawdza się w każdych PM_Biało-Białeokolicznościach: na rodzinnych uroczystościach, w trakcie przerwy w pracy czy jako dodatek do popołudniowej kawy. Biel, najmodniejszy kolor tego sezonu, jest elegancka i subtelna. Doskonale kontrastuje z klasyczną czernią, a jednocześnie ją uzupełnia. Marka Wedel, podążając za najnowszymi trendami, proponuje swoim miłośnikom niezwykłą przyjemność ̶ Ptasie Mleczko®        Biało-Białe.

To produkt, w którym klasyka łączy się z nowoczesnością, a głębia smaku z lekkością. Biała czekolada całkowicie odmieniła kultowe Ptasie Mleczko®, które w nowej odsłonie jest pełne młodzieńczej energii. Anielską delikatność pianek i słodycz białej czekolady pokocha każdy amator słodkości! Ptasie Mleczko® Biało-Białe dostępne jest w ofercie limitowanej, wiec śpiesz się, bo naprawdę warto go spróbować!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF