Białe orzeźwiające impulsy – Oranżada Hellena w nowej odsłonie W tym sezonie marka przygotowała dla swoich miłośników bąbelkowe nowości. Na rynku debiutuje biała Oranżada Hellena w formatach impulsowych. Teraz kultowym smakiem białej Oranżady Hellena można cieszyć się w każdych okolicznościach!

hellena

Musująca radość

Pozytywnie zakręcone bąbelki, lekkie orzeźwienie i landrynkowy smak – wszyscy fani Oranżady Hellena wiedzą, że to absolutnie wyjątkowy napój. Od pokoleń towarzyszy Polakom podczas spotkań z rodziną i znajomymi, nadając niepowtarzalny klimat wspólnie spędzonym chwilom. Nowości Oranżady Hellena ucieszą wszystkich fanów relaksującej atmosfery i oryginalnego smaku.

Napój w wygodnych, poręcznych opakowaniach – puszce 250 ml, szklanej butelce 275 ml z kapslem twist-off i butelce PET 400 ml, zmieści się do plecaka czy torby i szybko orzeźwi w szkole, pracy czy na. Takie formaty są idealne „na jeden łyk”! Białe „impulsy” świetnie sprawdzą się też na imprezie – z powodzeniem rozkręcą każdą domówkę, piknik czy grilla. Z dodatkiem cytrusów i lodu będą świetną bazą do koktajli z czystymi alkoholami, a samodzielnie – pysznym soft drinkiem.

Oranżada Hellena w trendzie patriotyzmu konsumenckiego

Oranżada Hellena to kultowy polski napój, którym możemy chwalić się na całym świecie. Marka nadaje chwilom wyjątkowy smak, łącząc pokolenia – tradycję z nowoczesnością. Wybierając Oranżadę Hellena, polski produkt wysokiej jakości, wspieramy pozytywny trend zwany patriotyzmem konsumenckim. To zjawisko promuje również nowoczesny patriota – Kuba Wojewódzki – bohater najnowszej kampanii Oranżady Hellena.

Białe Oranżady Hellena w formatach impulsowych dostępne są na rynku.

Biała Oranżada Hellena w puszce, pojemność 250 ml, cena ok. 1,20 zł

Biała Oranżada Hellena w szklanej butelce z kapslem twist-off, pojemność 275 ml, cena: ok. 1,70 zł

Biała Oranżada Hellena w butelce PET, pojemność 400 ml, cena: ok. 1,40 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF