Chociaż wakacje dobiegają końca i wkrótce za oknami pojawi się jesienna aura, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadal cieszyć się wolnymi chwilami tak, jak robią to mieszkańcy południa Europy. To właśnie z myślą o osobach pełnych pozytywnej energii i optymizmu powstało nowe, półsłodkie białe wino El Sol España. Jest to kwintesencja najbardziej orzeźwiających, białych szczepów winogron, pochodzących ze słonecznej Hiszpanii.

Czy istnieje skuteczny sposób na jesienną chandrę? Południowcy mają na nią gotową receptę – wystarczą małe, drobne przyjemności,El Sol Espana  białe_Ambra S.A. które sprawiają, że od razu zmieniamy swoje nastawienie, a codzienne życie nabiera niepowtarzalnego wyrazu. W celebracji wyjątkowych chwil, pomoże nam sprawdzone grono przyjaciół, dobre jedzenie i oczywiście towarzystwo win El Sol, czyli najbardziej słonecznej marki win na rynku polskim! Wina El Sol charakteryzują się niezwykle łagodnym smakiem, pełnym przyjemnych i owocowych nut.

 

Zaproś znajomych i przy dźwiękach chilloutowej muzyki, korzystajcie z uroków wspólnego spędzania czasu. Jeśli planujesz podać swoim gościom lekkie dania drobiowe, rozmaite przekąski i startery, a przede wszystkim potrawy kuchni śródziemnomorskiej, to koniecznie wybierz nowy rodzaj wina El Sol – białe El Sol España. To półsłodkie wino o owocowym aromacie oraz świeżym i łagodnym smaku, zwieńczone delikatną nutą słodyczy, wprowadzi radosny nastrój podczas każdego spotkania w gronie bliskich osób. Zostało stworzone z najlepszych, wyselekcjonowanych gron szczepu Airen– gwiazdy wśród hiszpańskich win. Schłodzone do temperatury 8-10˚C będzie doskonale orzeźwiającym zwieńczeniem miłego popołudnia bądź udanego wieczoru.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF