Nieodłącznym elementem Świąt Bożego Narodzenia jest nie tylko wyjątkowa atmosfera oraz czekające pod choinką prezenty, ale również wystawna i obfitująca w przepyszne dania uczta. Dzięki linii Natura marki Nove nawet osoby dotknięte nietolerancją pokarmową nie muszą rezygnować z kulinarnego szaleństwa. Szeroka gama wysokojakościowych, bazujących na naturalnych składnikach i pozbawionych glutenu wędlin sprawi, że świąteczne dania nabiorą pełnego i wyrazistego smaku.

produkty_linia_naturaŚwiąteczne pyszności

Jak wiadomo, nawet niewielka ilość smacznej wędliny potrafi diametralnie odmienić bukiet aromatyczny całego dania. Dlatego też przygotowując świąteczną ucztę tak chętnie sięgamy po wszelkiego rodzaju kiełbaski, podsuszany schab, czy wędzoną szynkę. Wybierając specjały z linii Natura marki Nove zapewnimy sobie dostęp do najwyższej jakości mięsa, które swój smak zawdzięcza naturalnym składnikom. Ponadto każdy spośród wchodzących w skład linii rarytasów nie zawiera w sobie glutenu, dodatku: fosforanów, barwników, glutaminianu sodu, sztucznych przeciwutleniaczy i konserwantów. Dzięki temu są one gwarancją wyśmienitych oraz łagodnych dla organizmu dań. Kiełbasa długa oraz krótka z linii Natura doskonale urozmaici skład domowego pasztetu. Z kolei dodając szynkę z tłuszczem do grzybowego farszu zaserwujemy domownikom tradycyjne uszka w zupełnie nowej odsłonie. Warto pamiętać, że bezglutenowe ciasto pierogowe możemy bez problemu przygotować zamieniając mąkę pszenną na mąkę z tapioki, kukurydzianą, ziemniaczaną, bądź ryżową. Bez odpowiednio dobranych wędlin, również aromatyczny bigos wiele by stracił. Dodając pokrojoną w drobną kostkę Kiełbasę krakowską oraz Schab z linii Natura marki Nove dopełnimy znaną od pokoleń recepturę odrobiną intensywnego smaku, który możemy podkreślić również garścią suszonych śliwek bądź żurawiną.

Rodzinne i wypełnione pysznymi smakołykami święta nie muszą kończyć się przykrymi dolegliwościami pokarmowymi. Wybierając wysokojakościowe produkty z linii Natura marki Nove oraz umiejętnie komponując menu możemy cieszyć się pełnią zdrowia, a wraz z każdym kęsem poznawać coraz smaczniejsze oblicze kultowych polskich potraw.

Produkty z linii Natura marki Nove:

Kiełbasa Krótka

Opakowanie: 270 g – w sprzedaży samoobsługowej
Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę
Cena brutto: od 20,50 – 24,90 zł/ kg

Szynka z tłuszczem

Dostępna luzem – ok. 1 kg
Cena brutto: ok. 29,00 – 38,00 zł/kg

Kiełbasa Długa

Opakowanie: 400 g – w sprzedaży samoobsługowej 8,99 zł/ szt.
Dostępna także w ladzie tradycyjnej – na wagę
Cena brutto: od 23,00 – 26,00 zł/ kg

Parówki
Masa netto: 240g ( 4,99 zł/ szt.)
Opakowanie MAP ok 600g
Cena: ok. 17,00- 22,00 zł/ kg

Schab
Masa netto: 1 kg
Opakowanie: 350 g; dostępny także luzem
Cena:
Schab w porcjach: ok. 39,90 zł/ kg
Schab luzem: ok. 37,00 – 39,00 zł/kg

Kiełbasa krakowska
Opakowanie: 280 g – w sprzedaży samoobsługowej (8,99 – 9,99 zł/ szt.)
Dostępna także w ladzie tradycyjnej
Cena: od 34,00 – 39,00 zł/ kg

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF