Resztki pasty do zębów, ślady rąk, tłuste plamy po kosmetykach – to zabrudzenia, których nie unikną lustra w żadnym domu. Nie lubimy ich myć, a walka bywa dość skomplikowana, gdyż zwykle używamy do codziennych porządków kilku detergentów i różnych rodzajów ścierek. Jak więc szybko i wygodnie pozbyć się zabrudzeń z luster i szkła?

sciereczkinasaczaneMleczko, spray, woda z octem i gazeta do polerowania – sposobów na efektywne wyczyszczenie luster jest całe mnóstwo. Większość z nich wymaga jednak precyzji i użycia kilku różnych środków czyszczących, a więc zabiera sporo czasu. Zapracowanym i sfrustrowanym smugami przychodzi z pomocą marka Jan Niezbędny, która wprowadza do swojej oferty nowy produkt, ułatwiający czyszczenie takich trudnych powierzchni. Ściereczki nasączane do luster i szkła zawierają formułę, która doskonale usuwa brud, nie pozostawiając żadnych smug ani włókien. Idealnie nadają się do czyszczenia luster oraz szyb w drzwiach, szafkach, czy samochodzie. Wystarczy, że wyciągniemy jedną chusteczkę z opakowania i przetrzemy nią zabrudzone miejsca. Szybko i wygodnie pozbędziemy się wszystkich zabrudzeń.

Ściereczki Jana Niezbędnego są praktyczne, wygodne i łatwe w użyciu. Nie musimy stosować innych detergentów ani ścierek do polerowania, aby nasze lustra i szyby lśniły.

W opakowaniu znajduje się 40 sztuk produktu.

Cena: ok. 5,90 pln

www.janniezbedny.pl

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF