20 stycznia do McDonald’s zawitała nowa promocja. W menu pojawiły się pozycje, które przez lata cieszyły się największą popularnością wśród gości restauracji. Oferta Best of M to doskonała okazja, by spróbować nie tylko znanych smaków,  lecz także nowości. Do restauracji wracają Burger Szefa oraz delikatne brokuły w chrupiącej panierce. Fani Drwala nadal będą mogli zamówić swojego ulubionego burgera. W menu pojawiła się także zupełnie nowa pozycja – Podwójny McRoyal® Tasty.

Best_of_M

McDonald’s zaprasza gości na burgery, które cieszyły się dotychczas największą popularnością. W restauracjach znów pojawił się Burger Szefa. To kanapka, która podbiła serca wielu gości McDonald’s. Swój wyjątkowy smak zawdzięcza połączeniu wołowiny i pieczarek ze wspaniałymi sosami, dwoma plasterkami sera ementaler i pomidora.

Wielu z pewnością ucieszy wiadomość, że zimowy hit – Drwala – nadal będzie dostępny w restauracjach. Jest to burger składający się z soczystej wołowiny, placka serowego, dwóch plastrów bekonu oraz prażonej cebulki. Wszystko to jest zamknięte w pysznej serowo-bekonowej bułce. Tej zimy fani McDonald’s będą się cieszyć jego wyjątkowym smakiem jeszcze dłużej.

Oprócz ulubionych kanapek, goście będą mogli uzupełnić swój zestaw o dodatki – brokuły w chrupiącej panierce z sosem śmietanowym lub zakręcone frytki dostępne również w powiększonych zestawach.

W promocji Best of M znalazła się również zupełna nowość – Podwójny McRoyal Tasty. Ten niezwykły burger zachwyca pyszną sezamową bułką, w której znajdują się dwie soczyste porcje wołowiny, krucha sałata, cebula, pomidor oraz plaster topionego sera ementaler. Dodatkowo kanapka zawiera oryginalny sos, który nadaje jej wyjątkowy charakter.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF