Jeszcze niedawno znalezienie dwóch sklejonych pojedynczych paluszków w paczce oznaczało szczęście. To właśnie stąd wziął się pomysł na stworzenie podwójnych paluszków Beer Fingers® – teraz szczęście znajdziesz w każdej paczce.

 

Pomysł na biznes pojawił się w grudniu 2005 roku podczas studenckiego wieczoru w pubie przy piwie i paluszkach. Przed założeniem firmy została zapewniona w Urzędzie Patentowym ochrona patentowa wzoru przemysłowego. Gwarantuje ona, że żadna inna firma nie może produkować podwójnych paluszków. To spora innowacja, gdyż w branży spożywczej bardzo mało jest patentów. Beer Fingers® stały się jedynymi podwójnymi paluszkami dostępnymi na rynku przekąsek. W tym roku pomysł na biznes został doceniony przez jury popularnego programu telewizyjnego „Dragons’ Den – jak zostać milionerem”. Bartosz Głodowski pozyskał inwestora – znaną już na rynku firmę Bakalland.

 

Jedyne podwójne paluszki występują w czterech smakach: solone, z sezamem, z makiem i w polewie czekoladowej. Paluszki są starannie wypiekane przy użyciu jedynie naturalnych składników. Nasze produkty spełniają wszelkie unijne i polskie normy jakości. Produkty Beer Fingers® nie zawierają sztucznych barwników ani konserwantów więc mogą być spożywane już od najmłodszych lat – mówi Bartosz Głodowski, pomysłodawca i Prezes firmy. Niebawem paluszki dostępne będą w większości sklepów spożywczych w Polsce.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF