Straszą, ale tylko na niby, za to naprawdę pysznie smakują! Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to nowe, przerażająco zabawne łakocie, które pokocha każde dziecko. Żelki oprócz witamin i soku owocowego zawierają mleko, a dzięki temu, że są lekkie i puszyste dostarczają mnóstwa pysznej zabawy.


nimm2

Czary-mary…

Nadeszła godzina duchów…pełna magicznych zaklęć, sekretów i zaskakujących momentów… Wraz z nią do naszych domów zakradają się cztery sympatyczne Duszki. Ich smaki tak czarują, że nie oprze się im żaden mały łasuch! Eksplozja smaków: wiśni, jagody, jabłka, cytryny, czerwonej pomarańczy i brzoskwini – marakui,podkręcona  dodatkiem mleka i wartości odżywczych w postaci bombowych witamin – zachwyci wszystkich fanów słodkości.

Zabawa, że aż strach!

Nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki to super smakowita zabawa. Można je rozciągać, podgryzać, bawić się nimi, podrzucić siostrze na poduszkę czy koledze do piórnika. Smakują świetnie, sprawiają dużo zabawy i wywołują uśmiech na twarzy!To prawdziwa żelkowa radość, owocowo-mleczna pokusa… uuuu, będzie się działo!

ŚmiejżelkiMlekoduszki dołączają do kreatywnej i wesołej serii żelków nimm2, które zachwycają wyjątkowymi smakami i kształtami. Co więcej są to jedyne żelki z dodatkiem jednocześnie:mleka, soków owocowych i witamin  na polskim rynku!W mlecznej serii dostępne są również pozytywnie zakręcone ŚmiejżelkiSHAKI o smaku: jagodowym, cytrynowym, malinowym, owocowym, truskawkowym i brzoskwinia – marakuja, oraz owocowe buźki, czyli ŚmiejżelkiMlekosmyki o smaku pomarańczy, cytryny, maliny i mieszanki owoców, m.in. jabłka.

nimm2 Śmiejżelki Mlekoduszki – NOWOŚĆ

Opakowanie: 90g

Cena: 3,55zł

nimm2 Śmiejżelki Shaki

Opakowanie: 90g

Cena: 3,55zł

nimm2 Śmiejżelki Mlekosmyki

Opakowanie: 90g

Cena: 3,55zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF