Wielkanoc bez barszczu białego? Nie ma takiej możliwości! Pyszną zupę przygotujesz z pomocą Barszczu białego Amino – świetnie doprawioną, wyrazistą w smaku, po prostu idealną na święta.

Barszcz biały AMINOJuż za chwilę po raz kolejny będziemy sobie nawzajem życzyć spokojnych, smacznych świąt wielkanocnych. Te życzenia pomoże nam urzeczywistnić Barszcz biały marki Amino. Podczas świąt, kiedy musimy zadbać o tak wiele różnych potraw na wielkanocny stół, warto postawić na sprawdzony i prosty sposób przyrządzania tej tradycyjnej zupy. Rodzina rozsmakuje się w barszczu z wyczuwalnym smakiem majeranku, czosnku, cebuli i pietruszki. Zupę możemy przygotować według wskazówek na opakowaniu lub dodać ją do swojego wywaru, by podkreślić jego smak i aromat. Propozycja od Amino została przygotowana z najwyższej jakości warzyw i przypraw, poddanych procesowi suszenia, który zapewnia trwałość składników.

Są w polskiej kuchni potrawy, które nigdy nie odejdą w zapomnienie, a ich smak będzie zniewalał kolejne pokolenia. Marka Amino, wierna tradycji kuchni polskiej, dba o to, by smak barszczu białego towarzyszył nam na co dzień i… od święta.

Sugerowana cena detaliczna wynosi 1,59 PLN.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF