Marka Bakalland rozpoczyna jesienną kampanię promującą bakaliowe produkty BA! – chrupiące musli, batony zbożowe oraz najnowszy produkt BA!mini. Akcja „BA! …i myśl pozytywnie” zachęca do optymistycznego spojrzenia na codzienne sprawy oraz dbania o swoje samopoczucie przez dostarczanie organizmowi pożywnych przekąsek pełnych energii.

Myśl pozytywnie!Celem działań jest pokazanie, że bakaliowe i pełne wartości odżywczych produkty BA! od marki Bakalland, wpływają pozytywnie nie tylko na nasze zdrowie, ale także na optymistyczne podejście do życia.

BA! zachęca wszystkich do pozytywnego myślenia zapraszając do wspólnej zabawy w konkursie organizowanym z Radio Zet. Aby wygrać atrakcyjne nagrody, wystarczy podzielić się swoją złotą myślą na udany dzień przy pomocy dedykowanej podstrony na portalu radiozet.pl. Na zwycięzców czekają karnety do Egurrola Dance Studio, nagrody pieniężne na optymistyczne zakupy oraz codzienne doładowania pozytywną energią za sprawą pakietów produktowych od BA!.

Osoby poszukujące motywacji każdego dnia zachęcamy do pobrania bezpłatnej aplikacji na smartfony – motyBA!tory (w sklepie Google Play), zawierającej codzienną porcję optymistycznych haseł na dobry dzień. Akcję uzupełniają aktywności w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram), a także nowy profil na portalu Pinterest – BakallandBA.

Produkty BA! w nowej odsłonie, czyli chrupiące musli, batony zbożowe oraz BA!mini dostępne są w trzech, BA!rdzo bakaliowych wariantach smakowych: 5 bakalii, 5 orzechów i 5 owoców tropikalnych. Ta różnorodność smaków sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

BA! na baaardzo dobry dzień!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF