Kultowy team Skylander i uwielbiane lalki Barbie to nowi bohaterowie, którzy pojawili się w zestawach Happy Meal. Już od 31 lipca czekają oni na najmłodszych w restauracjach McDonald’s.

image001Osiem nowych, fantastycznych zabawek dostępnych będzie już od końca lipca w restauracjach McDonald’s. Jednak to jeszcze nie wszystko, co sieć zaplanowała dla swoich najmłodszych gości. Bohaterów serii Skylanders spotkamy także w interaktywnej e-książce, którą będzie można bezpłatnie pobrać ze strony internetowej www.happystudio.com lub korzystać z niej w aplikacji mobilnej. Dodatkowo, aplikacja ta daje możliwość urządzenia domu marzeń Barbie lub stworzenia podniebnej wyspy dla Skylanderów!

A to nie koniec niespodzianek. Na letni sezon bowiem McDonald’s przygotował dla wszystkich dzieci oraz całych rodzin wiele atrakcji, które cyklicznie odbywają się pod hasłem „Wakacje Rewelacje”. Do 23 sierpnia włącznie, w każdy weekend w wybranych restauracjach rodzinnych McDonald’s będą organizowane ciekawe animacje prowadzone przez hostessy. Wśród atrakcji zaplanowano między innymi malowanie buziek w czy zwijanie balonów w zwierzątka.

Zachęcamy do pobrania darmowej aplikacji Happy Studio i udziału w rodzinnych, wakacyjnych weekendach z McDonald’s, dzięki którym najmłodsi przeniosą się do wspaniałego świata zabawy!

Kolejny weekend z akcją „Wakacje Rewelacje” zaplanowano w terminie 1-2 sierpnia.

Lista restauracji rodzinnych biorących udział w akcji na stronie http://www.mcdonalds.pl/wakacje-rewelacje/

Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska i www.mcdonalds.pl.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF