Przyrządzając wykwintną, romantyczną kolację dla dwojga, warto pamiętać o kulinarnych afrodyzjakach, które poruszą zmysły i zachwycą podniebienia. Do walentynkowego jadłospisu warto włączyć Orzechy laskowe i Migdały słodkie marki Siesta, które będą idealnym dopełnieniem dań, przygotowywanych w ten wyjątkowy wieczór.

3Romantyczne menu powinno nie tylko pięknie wyglądać i pachnieć, ale także zapewniać uczucie lekkości, aby zakochani mogli swobodnie kontynuować spotkanie. W przygotowaniu pysznego i zmysłowego jadłospisu pomogą bakalie Siesta.

Orzechy laskowe są od wielu wieków doceniane przez znawców ars amandi. Dla Greków i Rzymian były jednym z najważniejszych symboli płodności i namiętności. Rzymski poeta Wergiliusz twierdził, że orzechy laskowe dodają sił witalnych mężczyznom. Orzechy laskowe Siesta serwowane wraz z lekką sałatką to doskonała propozycja na przystawkę podczas romantycznego posiłku we dwoje.

Migdały, pochodzące z Bliskiego Wschodu, od wieków uważane są za symbol namiętności i płodności. Ich intensywny aromat ma ponoć szczególny, pobudzający wpływ na kobiece zmysły. Migdały słodkie Siesta dodane do deseru lub grzanego wina będą wspaniałym ukoronowaniem walentynkowej kolacji.

Producent: Colian Sp. z o.o.

Produkt: Orzechy laskowe (100g), Migdały słodkie (100g)

Cena: Orzechy laskowe (100g) ok. 6,30 zł , Migdały słodkie (100g) ok. 7,00 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF