Zaplanowane z dużym wyprzedzeniem rodzinne wyjazdy, spontaniczne samotne eskapady, wyprawy na inny kontynent, piesze wędrówki czy relaks na plaży – każda wakacyjna podróż ma wyjątkowy i niezapomniany smak, podobnie jak bakalie marki Kresto, które świetnie sprawdzą się jako towarzysz naszych letnich przygód.

kresto

Pyszny zastrzyk energii

Bakalie są fantastycznym źródłem witamin i minerałów, które dodadzą energii każdemu podróżnikowi. Stanowią zdrowy zamiennik takich niezdrowych przekąsek jak chipsy czy cukierki. Dzięki bogatej ofercie marki Kresto, każdy z nas z łatwością znajdzie przysmak idealny dla siebie. Wielbicielom klasycznych wersji smakowych polecamy np. migdały, które zmniejszają ryzyko rozwoju chorób serca, łagodzą stres,
a także regulują metabolizm – zapobiegając gromadzeniu się zbędnej tkanki tłuszczowej. Fani słonych przekąsek mogą z kolei sięgnąć po bakalie prażone i solone. Do wyboru mamy m.in.: pełne witam A, C, E oraz B6 pistacje lub bogate w białko, magnez oraz żelazo nerkowce i orzeszki ziemne. Wartości odżywcze nie są jednak jedynym argumentem przemawiającym za wkomponowaniem bakalii do wakacyjnego menu. Bakalie marki Kresto stanowią bowiem wyjątkowo sycącą i pyszną przekąskę dzięki czemu idealne sprawdzą się zarówno na pikniku, plaży jak i podczas długodystansowych wypraw. Są również niezwykle praktyczne szczególnie podczas podróży z dziećmi – nie roztopią się bowiem w wysokiej temperaturze ani nie pokruszą dzięki czemu nie pobrudzą naszych pociech. Bez obaw możemy je zatem zabrać do pociągu czy samochodu. W zależności od potrzeb możemy sięgać po opakowanie pełne jednego gatunku bakali lub różnorodnej mieszanki studenckiej.

Niezdrowe i kaloryczne przekąski nie tylko nie dodają energii, ale mogą spowodować kłopoty trawienne, których w podróży każdy z nas chciałby uniknąć. Szukając wyśmienitego kompana wakacyjnych wojaży warto sięgnąć po bakalie marki Kresto, które zapewnią nam wspaniałe samopoczucie, siłę, a także wspomogą prawidłowe funkcjonowanie naszego układu pokarmowego.

Pistacje prażone, solne marki KRESTO

Dostępne gramatury: 100 g

Cena brutto: 7,99 zł

Migdały marki KRESTO

Dostępne gramatury: 100 g

Cena brutto: 7,99 zł

Nerkowce prażone, solone marki KRESTO

Dostępne gramatury: 100 g,

Cena brutto: 7,99 zł

Orzeszki ziemne, solone marki KRESTO

Dostępne gramatury: 100 g

Cena brutto: 2,69 zł

Mieszanka studencka marki KRESTO

Dostępne gramatury: 100 g

Ceny brutto: 6,99 zł

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF