BAILEYS®, jeden z najbardziej znanych na świecie kobiecych likierów, łączący delikatność śmietanki i moc whiskey, wspólnie z paryskim instytutem Nelly Rodi, prezentuje trzy główne kierunki w modzie, którymi w przyszłym roku inspirować się będą kobiety. Nelly Rodi jest jedną z największych agencji, zajmujących się prognozowaniem i opracowywaniem trendów dla marek i produktów.

logobBAILEYS® podziwia współczesne kobiety, które łączą w sobie wiele ról, stylówi twarzy: dziewczyny z charakterem, kobiety z zasadami, czy damy z klasą. Dlatego chce inspirować je do tego, aby zawsze miały odwagę wyrażać swoją osobowość, to sprawia, że są naprawdę piękne i szczęśliwe. Co zainspiruje kobiety w nadchodzącym roku? Poniżej przedstawiamy trzy wiodące trendy, które wkrótce nadawać będą kierunek modzie i stylowi życia.

#1 Dziewczyna z charakterem – ARTYSTKA

Młode, aktywne i pomysłowe kobiety, które bawią się modą zainspiruje kreatywna wolność ducha – łączenie stylów, kolorów i faktur w nonszalancką, artystyczną całość. Inspiracje do tego trendu odnajdziemy we francuskiej Rive Gauche, dzielnicy bohemy intelektualnej. Modne będą dodatki nadające artystyczny styl: ornamenty, orientalne szale, oryginalna, stylizowana biżuteria. Kolorystyka utrzymana w ciepłych, nasyconych barwach, takich jak bordo, butelkowa zieleń, oberżyna, ciemny pomarańcz, granat.

#2 Kobieta z zasadami – GENTLEWOMEN

Kobiety świadome swojego stylu, niezależne, dla których esencją kobiecości jest mała czarna, i klasyczne szpilki, zainspirują się męskim lookiem. Uwiedzie nas delikatna kobiecość przełamana zdecydowanym, mocnym elementem. Modne będą ultra kobiece dodatki – eleganckie pantofle lub zwiewna sukienka, połączone z elementami męskiego ubioru – idealnie skrojonym płaszczem, czy garniturem. To co doda nam wyrafinowania, to wysoka jakość tkanin i naturalne materiały. Dominującymi kolorami tego trendu są: pudrowy róż, lila, granat, brąz.

#3 Dama z klasą – WOJOWNICZKA

Inteligencja jest tym, co dodaje kobieci pewności siebie i odwagi. Inspiracją będą kobiety błyskotliwe, przebojowe, wyróżniające się z tłumu.
Te, które mają wpływ na bieg zdarzeń i tworzą coś, co nas porusza. Kwintesencją szyku dla eleganckich i stylowych kobiet będą radykalne rozwiązania -minimalistyczne, ostre formy. Współczesna dama będzie kierować się wizją Wonder Woman, kobiecej super-bohaterki. Będzie jednocześnie czarująca i silna. Prawdziwy renesans przeżyją skórzane sukienki i dodatki. W szafie nie powinno zabraknąć ognistych czerwieni, brunatnych brązów i grafitowych szarości.

Prezentacja trendów BAILEYS® i instytutu Nelly Rodi, związana jest z projektem BAILEYS® by Milla Jovovich. Gwiazdę zainspirowała nowa butelka BAILEYS® – czarna, smukła i elegancka, która jest wyrazem kobiecego charakteru likieru.
Milla Jovovich zaprojektowała dla BAILEYS® bransoletkę, która wyraża jej autorską definicję kobiecości. Zestaw BAILEYS® z bransoletką można kupić w wybranych sklepach, w regularnej cenie produktu.

Bransoletka projektu Milli Jovovich wpisuje się w trendy prognozowane przez Nelly Rodi na przyszły rok. Jej projekt dotyka sedna kobiecej natury – połączenia ze sobą dwóch sprzeczności: delikatności i siły charakteru. Współczesne kobiety są pewne siebie, kreatywne i odważne, a bransoletka jest symbolem połączenia naszej siły, dziewczęcej subtelności i kreatywnej fantazji.

BAILEYS® już wkrótce zaprezentuje projekt, w którym trzy znane Polki, zainspirowane przez markę, zaprezentują własne interpretacje esencji kobiecości.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF