Ocet to bardzo dobrze znany i skuteczny środek do czyszczenia kuchni i łazienki, który chętnie używany był przez nasze babcie i mamy m.in. do mycia szyb i nadawania połysku szklanym powierzchniom. Marka Frosch opracowała płyn oparty na tym naturalnym składniku. Frosch Octowy środek usuwający kamień to doskonały preparat, dzięki któremu pozbędziemy się kamienia i smug z mydła oraz wody, dbając jednocześnie o środowisko naturalne.

preview_FROSCH_OCTOWY_SILNY_S_RODEK_USUWAJA_CY_KAMIEN__1000_MLTradycja od zawsze bliższa naturze
Formuła nowego środka oparta jest na bazie octu i kwasu cytrynowego. Płyn jest nie tylko skuteczny, ale także bezpieczny dla domowników i środowiska naturalnego. W naszych domach składnik ten był często stosowany do czyszczenia powierzchni w łazience, z którymi radził sobie doskonale, a co bardzo ważne nie powodował alergii i podrażnień skóry. Octowy środek usuwający kamień doskonale sprawdzi się także przy usuwaniu tłustych zabrudzeń z powierzchni kuchennych. Wystarczą dwie nakrętki płynu, zamkniętego w poręcznej butelce z rączką na 5 litrów wody, aby skutecznie poradzić sobie z porządkami w całym domu. Octowy środek zapewnia naturalną i bezpieczną czystość i połysk.
W okresie wiosennych porządków pacjenci szczególnie często przychodzą do mojego gabinetu z egzemą skóry dłoni wywołaną kontaktem z chemicznymi środkami czyszczącymi. – mówi dr dermatolog Anita Tarajkowska-Olejnik, ekspert marki Frosch. Narażeni są na wysuszające działanie podrażniających preparatów do zwalczania osadów z kamienia czy płynów do mycia okien. W składzie octowego płynu do czyszczenia mamy odpowiednio dobrane składniki aktywne, takie jak kwas octowy. Bardzo ważnym jest by wybierać produkty sprawdzone w kontakcie ze skórą, bezpieczne i oparte w większości składu o aktywne substancje pochodzenia naturalnego – dodaje ekspert.
Bądź eko!
Ekologiczny środek został odznaczony certyfikatem EU EcoLabel, oficjalnym europejskim wyróżnieniem przyznawanym produktom o ograniczonym poziomie wpływu na środowisko. Zawarte w nim składniki są biodegradowalne, a po zużyciu każdą butelkę można na nowo przetworzyć.
Sugerowana cena detaliczna: 8,50 pln
Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF