Wrzesień to początek szkoły i powroty z wakacji. Dzieci spotykają się w klasie czy przedszkolu, pełne wrażeń po letnich przygodach. To doskonałe warunki do zorganizowania dla nich przyjęcia! Jego przygotowanie nie musi być wcale pracochłonne, a każda, nawet z pozoru zwyczajna czynność może sprawiać dzieciom frajdę. Zadba o to SodaStream – producent urządzeń do przygotowywania pysznych napojów gazowych w domu.

 

Planując kinderbal coraz częściej korzystamy z pomocy profesjonalnych firm czy restauracji, a jednak jego samodzielne przygotowanie może być doskonałą zabawą dla całej rodziny i dobrym sposobem na wspólne spędzenie czasu. Wystarczy dobry plan i chwila przygotowań.

 

Temat

Imprezy tematyczne są dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla młodszych dzieci. Motyw przewodni niekoniecznie musi dotyczyć strojów, ale może być związany z konkursami, muzyką, jedzeniem czy dekoracją. Za pomocą zwykłej bibuły czy tektury i farb plakatowych można wyczarować indiański wigwam, statek kosmiczny, pałac czy podwodny świat nawet na niewielkiej przestrzeni domowego salonu.

 

Konkursy

Podstawa każdego przyjęcia dla najmłodszych. Musimy pamiętać, aby nigdy nie wyróżniać jednego dziecka – zawsze drużynę czy grupę. Wcześniej dobrze jest przygotować kilka drobiazgów na nagrody – mogą to być najprostsze gadżety, takie jak: długopisy czy lizaki. Każda wygrana sprawi mnóstwo radości!

 

Menu

Najlepiej sprawdzają się przekąski – ciężko będzie Ci upilnować wszystkich małych gości przy jednym posiłku. Doskonale sprawdzą się małe kanapki, drobne słodycze, owoce. Jeśli jest to przyjęcie urodzinowe, obowiązkowy jest także tort, nawet najprostszy i najskromniejszy oraz symboliczne świeczki. Dobrą zabawą może być także przygotowywanie napojów. Niemożliwe? A jednak!

Urządzenia SodaStream służą do przygotowywania napojów gazowanych w domu. Dzięki nim  możemy łatwo przygotować wodę mocno lub lekko gazowaną, a potem dodać do niej syrop o ulubionym smaku.
To dobre rozwiązanie na spotkania w większym gronie i przyjęcia, na których każdy z naszych gości – także najmłodszych – ma ochotę na coś innego. Wiele dzieci uwielbia przygotowywanie napojów SodaStream – zamienianie zwykłej wody w pyszny, bąbelkowy napój samo w sobie może być niesamowitą frajdą!

 

System SodaStream nie wymaga użycia energii elektrycznej i plastikowych butelek PET, dzięki czemu chronisz środowisko i nie musisz już dźwigać ciężkich butelek, których zwykle na każdym przyjęciu, dla małych i dużych, zużywa się wiele.

 

W Polsce obecnie dostępnych jest 5 modeli urządzeń SodaStream w różnych wariantach kolorystycznych. Można je znaleźć w popularnych sieciach – Media Markt, Saturnie, Media Expert, Avans, Partner AGD RTV, Selgros, Carrefour oraz electromarket.pl (aktualna lista sklepów znajduje się na www.sodastream.pl). Także tam zakupimy niezbędne do przygotowania napojów wymienne wkłady (naboje) gazowe oraz syropy smakowe, a także dodatkowe butelki ułatwiające schładzanie i przechowywanie większej liczby gotowych napojów. Model SodaStream Source dostępny będzie w Polsce na początku 2013 roku.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF