Już za chwile zabrzmi pierwszy dzwonek i nasze dzieci z impetem ruszą do szkoły. Od razu pojawia się pytanie, co przygotowywać maluchom na śniadanie, aby było ono zdrowe, pożywne i jednocześnie smaczne. Czym zastąpić tradycyjną kanapkę i co zrobić, żeby dziecko z apetytem zjadło swoje drugie śniadanie? Dzięki produktom BA! powrót do szkoły będzie pełen BA!rdzo pozytywnej energii!

BA! Bakalland 5 owoców tropikalnychDobrym pomysłem na poranną i jednocześnie smaczną dawkę energii przed szkolnymi wyzwaniami może być chrupiące musli BA! wypasione bakaliami. To pożywne i  bardzo szybkie rozwiązanie dylematów śniadaniowych. Musli doskonale sprawdzi się z owocowym lub naturalnym jogurtem, bądź tradycyjnie – z mlekiem. Kompozycja najwyższej jakości bakalii Bakalland oraz polskich zbóż to źródło pozytywnej energii na cały dzień pełen szkolnych wyzwań!

Zazwyczaj drugie śniadanie kojarzone jest z kanapkami, ciastkami albo chipsami – szczególnie te ostatnie chętnie zjadane są przez najmłodszych. Jak sprawić, by nasze dzieci chętniej sięgały po pożywne przekąski? Przekonać je, że one również mogą być równie smaczne i słodkie.

BA!rdzo wartościową i pełną energii propozycją na drugie śniadanie są batony zbożowe BA! (40g), zawierające chrupiące orzechy oraz dorodne suszone owoce. Taka przekąska to nie tylko dawka pozytywnej energii dla Twojego dziecka, ale również doskonała alternatywa dla klasycznych słodyczy. BA! to przede wszystkim połączenie pełnego ziarna i cennych składników odżywczych: potasu z suszonych owoców oraz magnezu, fosforu i witamin zawartych w orzechach. Taka kompozycja zapobiega zmęczeniu, pomaga w koncentracji i dodaje energii do podejmowania szkolnych wyzwań.

BA! Bakalland 5 bakaliiObok tradycyjnych batonów BA! w 7 smakach, dostępna jest także nowośćBA!mini – batony zbożowe w miniaturowej formie. To idealna porcja w sam raz na dwa gryzy, a do tego bardzo praktyczna – batonik BA!mini zmieści się w każdym tornistrze, plecaku, a nawet kieszeni. Możesz także dać dziecku BA!mini w torebce, aby mogło podzielić się radością ze szkolną paczką.

Produkty BA! to zastrzyk energii na cały dzień w pozytywnych smakach: 5 bakalii, 5 orzechów, 5 owoców tropikalnych. Żaden głód nie zaskoczy już Twojego dziecka. BA! doda mu niezbędnej siły do nauki na 5! BA! to school – powrót do szkoły pełen pozytywnej energii!

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF