Szukasz pomysłu na pozytywną energię już od poranka? Potrzebujesz optymistycznego doładowania na resztę dnia? Chrupiące musli i batony zbożowe BA! od Bakalland to sprawdzony sposób na pozytywną dawkę energii na każdy dzień.

Musli  chrupiące 5 owoców 300

Aby być w idealnej formie, Twój organizm potrzebuje energii. Jej źródło stanowią odpowiednio dobrane posiłki, które nie tylko dostarczają niezbędnych składników odżywczych i minerałów, ale przede wszystkim dodają optymizmu i sił motywujących do działania.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszej jakości bakalie są źródłem najcenniejszych dla naszego organizmu wartości i witamin, a jednocześnie – odpowiednio skomponowane – dostarczają swoim miłośnikom BA!rdzo wyszukanych przyjemności.

Właśnie z połączenia najlepszej jakości soczystych owoców, chrupiących orzechów i polskich zbóż powstała nowa propozycja od Bakalland – wypasione bakaliami musli i batony zbożowe BA! w 3 optymistycznych wariantach smakowych: 5 bakalii, 5 owoców tropikalnych i 5 orzechów. Produkty z pełnego ziarna długo wypiekamy w piecu, dzięki czemu osiągają idealną chrupkość i smak.  Szeroka oferta BA! pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego właśnie dla siebie.

Żyj pełnią życia z dawką pozytywnej energii od BA!

Więcej informacji na www.bakalland.pl, facebook.com/bakalland

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF