Sieć restauracji KFC poszerzyła swoją ofertę kanapek. Od połowy września w menu pojawiły się dwie nowe propozycje B.O.S.S.  oraz Junior B.O.S.S. Pierwsza z nich to najwyższa ze wszystkich dotychczasowych kanapek KFC, z kurczakiem w nowej marynacie, otoczonym łagodną panierką, z chrupiącą sałatą, czerwoną cebulką, plasterkami ogórka i serem Cheddar. Junior B.O.S.S. to jej mniejsza wersja. Ofertę wspiera kampania reklamowa, emitowana na antenie największych ogólnopolskich stacji telewizyjnych.

 

– Kanapka B.O.S.S. to propozycja na duży apetyt – to podwójna porcja kurczaka oraz warzyw. Dla jej smaku można zrobić naprawdę wiele. KFC_BOSS
W zabawny sposób pokazujemy to w naszym najnowszym spocie reklamowym. Główny bohater, sympatyczny operator dźwigu, nie lada się wysilił – mimo, że chwilę wcześniej wdrapał się po wąskich schodkach  do swojej kabiny, znajdującej się na wysokości prawie 40 metrów, schodzi z powrotem w dół tylko po to, aby zjeść B.O.S.S.a i znów wrócić na samą górę. I o to właśnie chodzi – dla tej kanapki jesteśmy w stanie zrobić prawie wszystko. Zachęcam więc wszystkich miłośników KFC, by odwiedzili nasze restauracje i sami przekonali się, że B.O.S.S to prawdziwy szef wszystkich kanapek! –
mówi Agnieszka Skarul, Brand Manager KFC.

 

Kanapka B.O.S.S. dostępna jest w restauracjach KFC w cenie 11,95 zł, a w zestawie z dużą porcją frytek i wielką dolewką 17,95 zł. Junior B.O.S.S. oferowany jest w cenie 6,50 zł, a w zestawie z małymi frytkami i wielką dolewką 10,95 zł.

 

30- i 40-sekundowe spoty promujące najnowszą ofertę emitowane będą na antenie ogólnopolskich stacji telewizyjnych: TVP, Polsat, TVN, TV4 oraz w kanałach tematycznych. Kampania jest również wspierana komunikacją na stronie internetowej KFC oraz na fan page’u KFC Polska.

 

Za zakup i planowanie mediów  odpowiada agencja OMD Media Direction. Spot przygotowała agencja Red8 Advertising. Działania w kanałach Social Media zapewnia zespół marketingu KFC. Działania PR prowadzone są przez agencję Solski Burson-Marsteller.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF