Filiżanka dobrej kawy to jedna z prostych przyjemności, które w istotny sposób składają się na nasze samopoczucie i równowagę emocjonalną. Bez względu na to, czy jest to błoga chwila tylko dla siebie, czy przyjemność dzielona z innymi, naszym celem jest, aby każdy mógł cieszyć się wysoką jakością i wybornym smakiem kawy- koniecznie ze świeżo mielonych ziaren, kawy łatwo i wygodnie przygotowanej we własnym domu. Innowacyjne ekspresy SAECO zostały starannie zaprojektowane i skonstruowane z myślą o dostarczeniu najlepszych rozwiązań miłośnikom kawy, aby każdy z nich mógł na co dzień cieszyć się życiem i czerpać z każdego dnia to, co najlepsze, wydobywając to, co w kawie najlepsze!

usaller58_4Ciesz się wieloma możliwościami nowego ekspresu Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe – największy wybór napojów kawowych w jednym, kompaktowym ekspresie

Kompaktowy ekspres Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe zapewnia możliwość przygotowania niespotykanie szerokiej gamy kawowych specjałów.

Zawsze, kiedy zażywasz prostej przyjemności, jaką jest filiżanka kawy w domu, zasługujesz na przemyślane rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Nowy kompaktowy i w pełni automatyczny ekspres Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe  HD8927/09 zapewnia możliwość przygotowania niespotykanie szerokiego wyboru napojów kawowych, zawsze ze świeżo zmielonych ziaren. Dzięki 11 łatwym przepisom na napoje kawowe – od espresso przez latte macchiato, ristretto, do miniaturowego cappuccino – ten w pełni automatyczny ekspres do kawy o stylowym i nowoczesnym wzornictwie umożliwia wyczarowanie napojów w stylu najlepszych baristów w wygodnym zaciszu własnej kuchni.

Ekspres pozwala dostosowywać tworzone napoje do gustu użytkownika i komponować idealną kawę na każdy nastrój i każdą porę dnia. Zaawansowany panel sterowania z funkcją podświetlania intuicyjnie prowadzi użytkownika przez możliwości wyboru, wskazując tylko te przyciski, które należy nacisnąć dla danego napoju. Umożliwia to łatwe ustawienie preferowanej mocy naparu (w pięciu możliwych wariantach), temperatury i pojemności napoju. Poza tym, w przypadku miłośników mleka, każdy przygotowywany napój można ozdobić warstwą aksamitnego mleka, co jest możliwe dzięki wyjątkowej funkcji zintegrowanego dzbanka i spieniacza do mleka wyposażonego w chronioną patentem Saeco technologię Latte Perfetto.

Opracowane na podstawie cennych, wieloletnich doświadczeń, w 100% ceramiczne, chronione patentem młynki do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy bez ryzyka ich przegrzania lub spalenia i niezależnie od wybranej przez użytkownika mieszanki. Dodatkowo materiał z którego są wykonane pozwala zachować ich trwałość na lata, dzięki czemu Twoja kawa będzie zawsze pełna wyjątkowego aromatu. Dodatkowo młynek jest wyposażony w możliwość ustawienia grubości mielenia w 10-stopniowej elastycznej skali, od drobnego mielenia na potrzeby aromatycznego espresso, po większą grubość mielonych ziaren do parzenia słabszej kawy. Zastosowanie w ekspresie podgrzewacza wody Quick Heat gwarantuje możliwość zaparzenia idealnego espresso i cappuccino w mgnieniu oka. Sekretem jest tu lekki bojler z aluminium i stali nierdzewnej, w którym woda osiąga wysoką temperaturę szybko i bezpiecznie.

Aby zapewnić użytkownikom możliwość przygotowywania możliwie jak najbardziej aromatycznej kawy na bazie świeżej wody, ekspres PicoBaristo One Touch Milk Carafe wyposażono również w chroniony patentem filtr AquaClean marki Saeco. Usprawnia on proces filtrowania wody dzięki dwóm rozwiązaniom: wykorzystaniu technologii wymiany jonowej i porowatego mikro filtra wychwytującego cząsteczki pyłu, co znacząco ogranicza osadzanie się kamienia, który mógłby negatywnie wpłynąć na działanie ekspresu. Dzięki tym wyjątkowym funkcjom filtr AquaClean (pod warunkiem, że jest regularnie wymieniany) zapewnia możliwość przygotowania 5000 filiżanek kawy bez konieczności usuwania kamienia z urządzenia.[1]

Kompaktowa konstrukcja i stylowy design

Oszczędność miejsca stała się ważnym trendem zapewniającym maksymalizację komfortu domowego zacisza. Coraz częściej użytkownicy poszukują rozwiązań, które w inteligentny i kreatywny sposób spełnią funkcję sprzętu kuchennego.

Ekspres Saeco PicoBaristo One Touch Milk Carafe stworzono z uwzględnieniem tego trendu. Jego kompaktowa konstrukcja została opracowana z niezwykłą precyzją, a elegancki przedni panel ze stali nierdzewnej sprawia, że urządzenie jest idealną propozycją dla osób preferujących styl życia, w którym można delektować się szeroką gamą kawowych specjałów przygotowanych ze świeżo zmielonych ziaren, a jednocześnie łączyć pełnię stylu, designu i wykorzystania przestrzeni.

 Rekomendowana cena detaliczna Saeco PicoBaristo OTC HD8927/09  wynosi 3809 pln

[1]Przy założeniu, że pojemność filiżanki wynosi 100 ml i przy ośmiu wymianach filtra, jak wskazuje urządzenie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF