Nie ma nic przyjemniejszego w szare jesienne poranki niż aromat parzonej kawy. Świeżo zmielone ziarna sprawiają, że napój smakuje o wiele lepiej, a zapach rozchodzi się po całym domu. Firma MPM dla wszystkich smakoszy espresso, cappuccino czy latte przygotowała nowy młynek do kawy MMK-04M.

MMK-04Niewielkie, eleganckie urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej. Dwuskrzydłowy nóż i możliwość mielenia w sposób pulsacyjny pozwalają szybko przygotować odpowiednią ilość kawy. Wydajność młynka to 115g na minutę. Przykładowo do przygotowania małej filiżanki espresso potrzeba około 8 gram zmielonych ziaren, czyli zaledwie kilku sekund pracy.Jesienią, nie tylko wieczory, ale również poranki są długie i ciemne. Brak słońca zrekompensować może smaczna kawa, która doda energii na początek dnia. Kluczem do wydobycia jej najlepszego aromatu są świeżo mielone ziarna. Nowy młynek MMK-04M firmy MPM pozwoli odpowiednio przygotować małą czarną w domowym zaciszu.

Model MMK-04M wyposażony jest w wygodny, podświetlany włącznik oraz przeźroczystą pokrywę, przez którą można obserwować proces mielenia ziaren. Pod młynkiem znajduje się miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego, dzięki czemu zajmuje on niewiele miejsca w kuchennej szafce. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania urządzenie posiada zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy. Z kolei gumowe, antypoślizgowe nóżki zapobiegają przemieszczaniu się młynka po powierzchni blatu.

Z miodem czy cynamonem, z mlekiem lub bez, kawa najlepiej smakuje i pachnie, gdy jest zmielona tuż przed zaparzeniem. Nowy, elegancki młynek firmy MPM, pozwala przygotować w domu aromatyczny i pobudzający napój.

Młynek do kawy MMK-04M

Cena: 89 zł

Funkcje:

– Obudowa ze stali nierdzewnej

– Możliwość mielenia w sposób pulsacyjny (udarowy)

– Nóż dwuskrzydłowy ze stali szlachetnej

– Wydajność mielenia : 115g/min

– Pojemność 50g

– Podświetlany włącznik

– Przeźroczysta pokrywa

– Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego

– Zabezpieczenie przed uruchomieniem bez pokrywy

– Gumowe antypoślizgowe nóżki

Parametry techniczne:

– 230 V 50/60 Hz

– 150 W

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF