Woda bierze udział w najważniejszych procesach zachodzących w naszym organizmie. Instytut Żywności i Żywienia informuje, że niedostateczna podaż płynów może szybko doprowadzić do odwodnienia, a w konsekwencji do poważnych problemów zdrowotnych. Aby nasz organizm funkcjonował prawidłowo ważne jest spożywanie wody w sposób ciągły w małych ilościach. 

Antybutelka2_20 PLN_480 mlJak to zrobić? Firma PAMA wprowadziła na rynek produkt, który to zadanie ułatwia. Antybutelka – zwijana butelka wielokrotnego użytku. Wyposażona w karabińczyk , który możemy przyczepić do szlufki lub torebki by ulubiony napój mieć zawsze przy sobie.

Jest ekologiczna i podlega procesowi recyklingu. Wolna od szkodliwego bis fenolu-A, który  często znajduje się w plastikowych butelkach. Spełnia normy rygorystycznej Agencji ds. Żywności i Leków.

Antybutelka jest odporna na działanie niskich i wysokich temperatur. Można ją myć w zmywarce, a także wkładać do zamrażalki. Materiał z którego została wykonana pozwala na jej podpisanie, dzięki czemu każdy możną ją spersonalizować.

Ta butelka sprawdzi się w każdej sytuacji. Nie ważne czy jesteś w pracy, w domu, na fitnessie czy spacerze. Zawsze możesz ją mieć przy sobie i nie musisz martwić co zrobić z pustym opakowaniem, ponieważ możesz ją schować, a po umyciu skorzystać z niej ponownie.

Podziel się na:
  • Facebook
  • Twitter
  • Wykop
  • Śledzik
  • PDF